Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anlamıyorsun sanırım. O yazdıklarımı örnek olsun diye verdim. Sen neden sevmedin ben niye sevdim muhabbetine girmek için değil. Bak benim sevdiğim şeyi sen sevmemişsin ve anlatıyorsun bu, bu nedenle sevmedim diye. Arkadaşın bunu seven insan şöyledir böyledir diye yargı dağıttı yetmez gibi de başka üyelerin özel hayatlarıyla ilgili yorumlarda bulundu.
Dediğim gibi, bahsettiğin mesajı göremedim zira silinmiş. Benim gördüğüm William'ın yazarı eleştirdiği şu mesaja direk olarak nefret ediyorsun diyerek haterlikle suçlanmasıydı.
Bu kısma ayrı cevap vermek istedim.

Ben aklıma gelen bir kaç şeyi örnek teşkil etsin diye yazdım. Karşılığında 4 paragraf açıklama yaparak taşın suyunu çıkartan sensin.

Diğer konularda da sanki senin zevklerin genel olarak bir anlatının nasıl kurgulanması gerektiğini belirlemeliymiş gibi yaklaşmışsın.
Örnek olsun diye yazmışsın tamam, iyi güzel de cevap veriyorum işte beğenmediğini anlatıyorum olması gereken de zaten bu. Neye alındın ki sen şimdi? Tartışır aksini anlatır beni ikna edersin. Kendi zevkimin kesin değerler olduğunu düşündüğüm yok. Demagoji yapmayalım.

Şaka falan mı bu cane? :D
Bütün dünyanın kurtuluşu buna bağlı olacak ve Rosinante istemezdi mi diyecek Law? Siz ne Rosiyi anlamışsınız ne de Lawu.
Sengoku ise şerefsizin tekidir. Oharadaki tüm çocukların ahı üzerinedir. Akainu bile ondan daha masumdur. Rosi kötü şeyler yaşayan bir çocuk, zor zamanında iyi davranıp casus etmiş. O da kanmış garibim ne yapsın :( Son meselede Sengokudan icazet almamasına rağmen devam etmesi dahi yeterli Rosinin de onun ne mal olduğunu anladığına dair.
Oğlum sen seriyi anlamamışın yahu. Bu yazdığın senaryoda Oda rolü sadece Luffy'ye verir. Dressrosa'yı bile Luffy'nin parlama mekanı yapmış bu adam, böyle bir yerde Law kimmiş, peh!
Sengoku konusunda çok tartışacak değilim çok da sevdiğim biri değildir ama şu gerçeğin hatrına gereksiz de dedirtmem

Oğlum sen seriyi anlamamışın yahu. Bu yazdığın senaryoda Oda rolü sadece Luffy'ye verir. Dressrosa'yı bile Luffy'nin parlama mekanı yapmış bu adam, böyle bir yerde Law kimmiş, peh!
Sengoku konusunda çok tartışacak değilim çok da sevdiğim biri değildir ama şu gerçeğin hatrına gereksiz de dedirtmem
Karşı çıkayım derken yine beni destekledin ya la iki konuda birden! :D Teşekkürler.

Zoruna gider diye değil. Serinin asıl kahramanı Law olur. Ama kimse konuşmaz. Rosa'nın da asıl gizli kahramanı Cora-san'dı mesela. Bekleyip görelim bakalım bekleyelim de ayıpsın ya sen sevmiyor musun şimdi. :dd.d
Ben bir şeyden gıcık oldum bir ara ona da hatırlamıyorum şimdi tam neydi :D
O mantıkla yaklaşırsak şu an serinin asıl kahramanları Lawun tayfası. Onlar olmasa Luffy ölüydü. Bruleesi mi dersin Gatz mı dersin nice adamlar var işin içinde. Hele Buggy :fool:

Tüm umutlar Luffy'ye bağlanacağı için Lawun kendini onun için feda etmesi gayet doğal oluyor.
Sengoku da şerefsizdir :D
Bence de bu konularda gerçekler bunlar :sapkali:
Tüm umutların Luffy'ye bağlandığı yerde Luffy kimseye muhtaç olmaz. One Piece bu oğlum. Bu seride Luffy için ölen bir adam söyle tamam diyim sana. 1000 sayı olmuş hala öğrenemediniz mi yahu?

Tüm umutların Luffy'ye bağlandığı yerde Luffy kimseye muhtaç olmaz. One Piece bu oğlum. Bu seride Luffy için ölen bir adam söyle tamam diyim sana. 1000 sayı olmuş hala öğrenemediniz mi yahu?
"Luffy kimseye muhtaç olmaz" demişsen reis ikimizden biri seriyi anlayamamış kabul ediyorum :sapkali:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık