Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunun yeri 15 senedir burası, eleştirmek, övmek, karşılaştırmak, benzetmek. Millet sana mı soracak ne yazıp ne yazmayacğını, sayın bilir kişi? Siteye üye olalı 1 sene olmuş gelmiş cakas atıyorsun ne yapılıp ne yapılamayacağı ile ilgili.
Eleştirme dediğin şeyin yeri geldi mi olumlu yönlerini yazmakla da yapılacağını bilemiyorsun heralde? Ayrıca her konuda başka serilerle bir alaka bulmaya çalışıp kıyas yapmaksa amaç, spoileri boşverip Naruto, One Piece, Bleach, JJK karşılaştıralım direkt.
Kural 7,
Bir üyeyi veya üye grubunu* tahrik ve rahatsız edecek, topluluğun huzurunu bozacak yorumlar yapmayınız. Hakaret veya aşağılama içeren ya da böyle bir imada bulunan mesajlar muhatabı olan bir üye tarafından şikayet edildiği takdirde mesajı atan kullanıcıya kısa süreli uzaklaştırma verilir.

Eleştirme dediğin şeyin yeri geldi mi olumlu yönlerini yazmakla da yapılacağını bilemiyorsun heralde? Ayrıca her konuda başka serilerle bir alaka bulmaya çalışıp kıyas yapmaksa amaç, spoileri boşverip Naruto, One Piece, Bleach, JJK karşılaştıralım direkt.
Kural 7,
Bir üyeyi veya üye grubunu* tahrik ve rahatsız edecek, topluluğun huzurunu bozacak yorumlar yapmayınız. Hakaret veya aşağılama içeren ya da böyle bir imada bulunan mesajlar muhatabı olan bir üye tarafından şikayet edildiği takdirde mesajı atan kullanıcıya kısa süreli uzaklaştırma verilir.
Bunun benim dediğimle ne alakası var, adam doğrulamak zorunda mı eleştirisinde, istediği şekilde eleştirir güncel gelen spoilera göre.

Şu an benim benim ve bir kaç kişinin huzurunu bozuyorsun, bu arkadaşın banlanmasını talep ediyorum.

Banlanan arkadaş haftalardır inatla her eleştirisinde One Piece'i beğenmeye devam edenleri aşağılayıcı tavırlar sergiliyordu. İşte bunun ne yeri burası ne de yönetimin koyduğu kurallar çerçevesine uygun.
O kurallara göre burada tek bir kullanıcının olmaması lazım yazılanların ucunun açıklığına göre. Şu an seninle benim birilerinin huzurunu bozmadığını mı düşünüyorsun? Anında sen ben dahil buradaki yorum yazanların yüzde 95'inin uçması lazım.

O kurallara göre burada tek bir kullanıcının olmaması lazım yazılanların ucunun açıklığına göre. Şu an seninle benim birilerinin huzurunu bozmadığını mı düşünüyorsun? Anında sen ben dahil buradaki yorum yazanların yüzde 95'inin uçması lazım.
Şikayet ve inceleme neticesinde aksiyon alıyor yönetim. Arkadaşı ben şikayet ettim çünkü aşağılama içerikli mesajlarından rahatsız oluyordum. Bu konuşmadan rahatsız olan varsa da şikayet edebilir. Ancak şikayet nedenim huzur bozucu bulmam değil aşağılayıcı bulmamdı.

İsteyen istediğini beğenmeyebilir kimi ben beğeniyorum falan da diyebilir Mop ya da yapılan eleştiriyi haklı haksız da bulabilirsin.
William ile ilgili yapılan işlem tartışılan konu ile ilgili değil üslup ile alakalıydı. Zaten daha önce de yaşanmıştı ama iş kişisel aşağılamaya, ad hominem olayına dönmüştü. Bir de değil iki üyeye birden oldu bu sefer. Bu yüzden de mesajlar silinip ceza verildi. Tekrarladığı içinde süresi uzun oldu.

Aynı haltı Kimetsu no Yaiba için yapıp farklı aksiyonlar almak oluyor yalnız bu.

Bir yer arama konusu olmuş muhtemelen.

Her yorumunda One Piece'e ya da Oda'ya laf atmak için fırsat kollayan senin gibilerin de baya zoruna gitmiş olmalı bu kitlesi, bu nefretinin tek açıklaması favori serilerinin OP gibi zirvede olamaması.
Serinin gidişatı hoşuna gitmiyordur ve eleştirir, bundan doğal ne var? Serinin uzun zamandır düşüşte olduğunu da kimse inkar edemez. Bunun haterlikle ne alakası var?

Kural 7,
Olumlu yönlerini yazsana bakalım şu son bölümlerin, hatta komple Wano arcının? Gerçekten merak ettim :)

Son düzenleme:
Serinin gidişatı hoşuna gitmiyordur ve eleştirir, bundan doğal ne var? Serinin uzun zamandır düşüşte olduğunu da kimse inkar edemez. Bunun haterlikle ne alakası var?

Olumlu yönlerini yazsana bakalım şu son bölümlerin, hatta komple Wano arcının? Gerçekten merak ettim :)
Roger ve Beyazsakal'ın prime hallerini görmem, Oden flashbacki, One Piece'i bulan Roger'ın tepkisi, Kaido, Kid ve Killer, itaat edip boyunduruk altına giren novaların da olması, Smile'ın trajik etkilerini görmem, kombine fight sahnelerine şahit olmak falan filan. Şimdi bu saydıklarımı başkası beğenmeyebilir. Zaten normal olan da budur, kimisi sever ve över kimisi sevmez ve gömer. Ancak kimse beğenen insanı eleştirilip aşağılayamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık