Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido düşünce hükümet bunu alıp ID'ye götürecek sonra da Dof'un hücresine atacakmış.
Artık gerisini sen düşün @Millennium Wizard o hücrede neler olur diye... :D :ehe:
Dof artık Kaido'nun zincirlerini mi tutar yoksa başka bir şeyini mi tutar o zaman yazarsın... :ehe:
Yürüyedur @Sir Crocodile , davanda ne kadar haklı olduğunu anladım. Bu Dofçular kadar devran nereye dönerse oradan yana olan bir kitle daha görmedim. Güçlü kimse onun yanındalar, diğerlerine toplu şekilde saldırıyorlar. Özellikle @Millennium Wizard @Wataame Daisuki
invictus'ı tenzih ederim.

Dof kaynar suya girince ağlamıştır.
Dof bir doğarken ağladı bir daha da ağlamaz hep gülüyor bayrağı da o yüzden böyle.;)
Yürüyedur @Sir Crocodile , davanda ne kadar haklı olduğunu anladım. Bu Dofçular kadar devran nereye dönerse oradan yana olan bir kitle daha görmedim. Güçlü kimse onun yanındalar, diğerlerine toplu şekilde saldırıyorlar. Özellikle @Millennium Wizard @Wataame Daisuki
Takılıyoruz sana ya niye ciddi muhalefet olarak algılıyorsun ki.:bilmem: Ciddi muhalefet yaptığımız yerler belli Luffy fanları ve Kata fanları işte troysininki bile sulu hani. :D Ne Law ne Kid öyle tek bir taraf tutmuyorum ben ikisini de severim.Kid çocuksu davrandı demiştim düşünmeden ama düşününce adama bu ismi vermesiyle bağlantılı olduğunu gördüm kendi içinde tutarlı.İnsan şekil olsun diye Kid ismi verdi olarak algılıyor başta.

@Millennium Wizard zaten yükselişte olan karakter görmesin hemen övücülüğe başlar... :ehe:
@Wataame Daisuki ona göre biraz daha sakin olsa da o da bazen bu tip davranıyor. :D
Ben yolumdan dönmem, yıllar öncede diyordum şimdide diyorum Croc>Dof, @Millennium Wizard bile yola geldi sıra @Wataame Daisuki de. :ehe:
Bu Dof fanlarını ince ince bitirmek lazım. :D
Dof bir doğarken ağladı bir daha da ağlamaz hep gülüyor bayrağı da o yüzden böyle.;)
La bu Dof yere düşüp dizi kanayınca Trebol ile Diamante'ye ağlamıyor muydu? :hhh:

@Millennium Wizard zaten yükselişte olan karakter görmesin hemen övücülüğe başlar... :ehe:
@Wataame Daisuki ona göre biraz daha sakin olsa da o da bazen bu tip davranıyor. :D
Ben yolumdan dönmem, yıllar öncede diyordum şimdide diyorum Croc>Dof, @Millennium Wizard bile yola geldi sıra @Wataame Daisuki de. :ehe:
Bu Dof fanlarını ince ince bitirmek lazım. :D

La bu Dof yere düşüp dizi kanayınca Trebol ile Diamante'ye ağlamıyor muydu? :hhh:
Ağlamıyordu :artiz:noldu diye sorunca saldırdılar bana demişti sanırım.Kutsallardayken parmağı bile kanamamıştır çok garip bir deneyim olduğunu gösterme sahnesiydi yani alışma kısmı olarak.

La ağlasa daha iyi, hayduttan dayak yemiş. Üstüne de yolda yürürken düşmüş... :hhh:
:ehe:
Yoluna gidemiyor sende fanlığını yapıyorsun. :D
Luffy gibi o yaşta dağlara bayırlara salmamışlar el bebek gül bebek büyütmüş bu kutsal tayfası.Ona rağmen görüyorsun ağlamış mı ağlamamış öfkeli hatta gücü yetse öldürecek hemen.Luffy gibi dağ-bayır yaptıracak bir Garp olsaydı yonko olurdu şimdiye potansiyeli çok yüksekti.Şu büyütülen yaşam tarzından bile canavar gibi güçlü bir adam çıkmış sonra.Luffy,Ace,Sabo işe çok erken başlamışlar eğitim olarak veletken aslan kaplanla dövüşüyorlar.Doflamingo o yaşlarda yeni halkın arasına iniş yapıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık