Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Enma kullanıcısının hakisini çekmiyor sadece. Kullanıcısının yoğun bir şekilde haki kullanmasını sağlıyor, zorluyor. İlk tanıtıldığında Zoronun omuzuna kadar haki sardı. Eğer sen Zoronun daha kral hakinin temelini öğrenmeden üst düzey saldığına inanıyorsan birşey diyemem.
İlk başta öyleydi ona lafım yok. Enma resmen öğretmen görevi gördü. Ama sonra Zoro’nun olayı çözüp kendisi yaptığını düşünüyorum.

Vücudundaki kemiklerin yarısı kırıkken yarım yamalak yaptığı kral haki saldırısıyla Kaido'ya iz bırakan Zoro şu anki kral haki kullanımında Ashura'yı kral hakili yapsa Kaido ölür. Şu an Zoro'nun saldırı gücü yonkou hoplatacak seviyede.

Hee buna rağmen Zoro hala Oden seviyesi(yonkou) değildir. Çünkü Oden bu saldırıları orta tempolu koşu yapıyor edasıyla yaparken Zoro zorlanarak yapıyor. Aralarındaki seviye farkı bu. Lakin iki saldırı boyutu da yonkou indirebilecek seviyede.
Şen yat artık senin uykun gelmiş:d

Vücudundaki kemiklerin yarısı kırıkken yarım yamalak yaptığı kral haki saldırısıyla Kaido'ya iz bırakan Zoro şu anki kral haki kullanımında Ashura'yı kral hakili yapsa Kaido ölür. Şu an Zoro'nun saldırı gücü yonkou hoplatacak seviyede.
@Smoker Forumu bence biraz erken kapatalım bazılarının fazla mesai yapmaktan beyini yanmış. Herkes bir süre dinlenmiş olur

İlk başta öyleydi ona lafım yok. Enma resmen öğretmen görevi gördü. Ama sonra Zoro’nun olayı çözüp kendisi yaptığını düşünüyorum.
İşte olayı çözdüğü ile ilgili bize bir kaç panel, paneli de geçtim küçük bir konuşma bulutu yer verseydi bunu konuşmayacaktık bile. Umarım bunla alakalı olumlu olumsuz bişeyler der Zoro. Böyle yarım yamalak oldu.

Kaido ilk başta anlatılırken şöyle güçlü böyle güçlü intihar ediyor ölmüyor vs diye anlatıldı . Bende diyordum madem bu kadar güçlü neden her şeyin sahibi olamıyor , adama öyle bir tayfa vermişler ki hiçbir işi başaramıyor tayfası King yonkolar arasında en zayıf sağ kol zaten Quenn teknoloji dışında bir numarası yok, Jack tam fiyasko tabi bu adam bir şey başaramaz intihar eder sürekli.
Yamatoya çocugu oldugu için değil Kingle Quenn çok zayıf oldugu için yalvarıyormuş adam

@Miyata Ichiro Olum senin Canavar Korsanları nefretin ne böyle? Queen'e de en zayıf YC2 demişsin Smoothie gibi çöp örneği varken :hhh: Kesin en güçlü denilen Kaido'yu da en güçsüz görüyorsundur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık