Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır tek Enma ile yapsa tamam diyeceğim de… diğer kılıçlara da basmış adam. Hatta bir ara Enma dışında ki bir kılıca tek basıyor. Enma nasıl yapabilir bunu…? :d
Enma kullanıcısının hakisini çekmiyor sadece. Kullanıcısının yoğun bir şekilde haki kullanmasını sağlıyor, zorluyor. İlk tanıtıldığında Zoronun omuzuna kadar haki sardı. Eğer sen Zoronun daha kral hakinin temelini öğrenmeden üst düzey saldığına inanıyorsan birşey diyemem.

Vücudundaki kemiklerin yarısı kırıkken yarım yamalak yaptığı kral haki saldırısıyla Kaido'ya iz bırakan Zoro şu anki kral haki kullanımında Ashura'yı kral hakili yapsa Kaido ölür. Şu an Zoro'nun saldırı gücü yonkou hoplatacak seviyede.

Hee buna rağmen Zoro hala Oden seviyesi(yonkou) değildir. Çünkü Oden bu saldırıları orta tempolu koşu yapıyor edasıyla yaparken Zoro zorlanarak yapıyor. Aralarındaki seviye farkı bu. Lakin iki saldırı boyutu da yonkou indirebilecek seviyede.

Kata'dan daha hızlı King.Ateşi söndürünce hızlanıyormuş adam zaten ve jet uçağı formuna girip saldırıyor meyvesiyle.
Eeee ? Bu bilgileri ben zaten biliyorum. Snakeman'e ayak uydurmayı geç üstün gelen bir adam söz konusu ne anlatıyorsunuz ya.

King'in öyle uçan kaçan bir hızı yok. Marco kendisinden çok daha hızlı bak tekrar altını çizmek istiyorum çok daha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık