Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben de Raiden'in kalbini çok kırdım, neymiş efendime söyliyem Zoro, KK kadar güçlü değilmiş :oleyo2: Bak sen bir de laf yapıyor ağzına ağzına vurdum yırmığı gerçi böyle anlatınca ağzını kırmışım gibi geldi bana ama neyse biz kalbini kırdım diyelim :utaniyorum:
Ah redim ah… yaşlanmışız… eskiden olsa yorulmak nedir bilmezdik. Bundan sonra sadece sizinle berabee makara yapcam bir süre terapi lazım bana… :D

Ben de Raiden'in kalbini çok kırdım, neymiş efendime söyliyem Zoro, KK kadar güçlü değilmiş :oleyo2: Bak sen bir de laf yapıyor ağzına ağzına vurdum yırmığı gerçi böyle anlatınca ağzını kırmışım gibi geldi bana ama neyse biz kalbini kırdım diyelim :utaniyorum:
Sen ağzıma vurdun vurdun kesikler attın da ne oldu? Hiçbir şey. Ateşli ve özel irkek olan ben ne yaptım peki?

La Vista'nın denizde gezmediği yer kalmamış, Roger korsanlarına kadar dövüşmüşler ama Mihawk'ın ünvanının peşine düşmemiş, hiç karşılaşmamışlar bu kadar yıl.
Shanks konusunda ise eskiden düello yaptıkları ve galip çıkmadığını biliyoruz. Fakat bildiğimiz bir şey de var ki Mihawk ile olan düelloları bırakınca Shanks çok fazla güçlenmiş. Bunun nasıl ve ne sebepten olduğu önemli ''denk'' demek için bunun açıklanması ne olduğunu bilmek gerekli. WB o düellolar sonrası Shanks'a çok güçlendin, ''merdivenleri hızlı tırmandın'' diyor.
Shanks konusunda yaptıkları düellolarda eşitlik olduğu söylenmişti diye biliyorum. 2 Mihawk kazandıysa 2 Shanks kazandı gibi. Ondan denkliğe girdim. :D
Düellolar bırakıldıktan sonra daha da güçlenmiş olabilir. Ama şu net bence Shanks en iyi peşinde olsaydı Mihawk'ın elinden alırdı. Unvana sığınmamak lazım. Mihawk dua etsin Zoro dışında en iyi peşine düşen yok. :D Güncelde göreceğimiz Shiryu bile seviye olarak denk kalacaktır belki de.

Burası önemliydi benim için zaten.

Shanks konusunda yaptıkları düellolarda eşitlik olduğu söylenmişti diye biliyorum. 2 Mihawk kazandıysa 2 Shanks kazandı gibi. Ondan denkliğe girdim. :D
Düellolar bırakıldıktan sonra daha da güçlenmiş olabilir. Ama şu net bence Shanks en iyi peşinde olsaydı Mihawk'ın elinden alırdı. Unvana sığınmamak lazım. Mihawk dua etsin Zoro dışında en iyi peşine düşen yok. :D Güncelde göreceğimiz Shiryu bile seviye olarak denk kalacaktır belki de.
Shanks ile olan düellolar yakın zamana ait değil. Shanks kolu kaybettikten sonra düello atmamışlar bu yüzden şuan ki şartlarda yorum yapmak sadece kişisel fikre girer. Dediğin gibi ünvanın peşinden koşan çok önemli isimler görmedik. Vista gibi WB tayfasının 1 numaralı kılıç ustası bile o kadar sene denizlerde dolanmış, Roger korsanları ile bile çatışmaya girmiş ama ''Şu ünvan için gidip meydan okuyayım'' dememiş. Bunun için Zoro gibi bir sebebi yok çünkü, her kılıç ustası ünvan için bu yolda ilerlemiyor.

Burası önemliydi benim için zaten.

Shanks ile olan düellolar yakın zamana ait değil. Shanks kolu kaybettikten sonra düello atmamışlar bu yüzden şuan ki şartlarda yorum yapmak sadece kişisel fikre girer. Dediğin gibi ünvanın peşinden koşan çok önemli isimler görmedik. Vista gibi WB tayfasının 1 numaralı kılıç ustası bile o kadar sene denizlerde dolanmış, Roger korsanları ile bile çatışmaya girmiş ama ''Şu ünvan için gidip meydan okuyayım'' dememiş. Bunun için Zoro gibi bir sebebi yok çünkü, her kılıç ustası ünvan için bu yolda ilerlemiyor.
ilerlemese bile tek slashle dağ kesemez vista mihawk nerdeyse ülkeyi ikiye ayıracak. Güç seviyesinde mihawk bambaşka seviye o slashe kralın hakisi eklediğini düşünün birde tek takılan adama yonkou denilseydi bu mihawk olurdu zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık