Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onu da Enma öğretmiştir. Zoro dumanı anca arkadan çıkarırdı.
Böyle yazdığına göre sende haklı olduğumu biliyorsun demektir Alpa’cığım… :D
Kata karşısında da en hızlı formunu+ileri seviye k.haki uyandırıp kullandı işte adam.K.hakisini kullanmayınca zarar alıyor diye doğru demişsin Kata için.King içinde bu durum farklı değil ama.Hem Marco'nun hem de Zoro'nun kan aldığı yerler var adamdan.King çok büyük ihtimal ırkından gelen ateş+zoan ile yarayı iyileştiriyor.Bunu da kendi isteğiyle yapıyor muhtemelen.

Zoro enma p.upu öncesi güçsüzdü demiyorum ben şahsım adına.yc1leri yenemeyeceği çok bariz ama.Enma ile bile King'e yetmedi yani.Diğer sağ kolların da kesilmeme değil farklı cevapları olurdu gene.Şu anki Zoro için bir şey demem ama.
Kata için hemfkiriz zaten. Ama King olayı dediğim gibi oluyor… Zoro’nun aldığı P.up belli çok yüksek bir güç. Yani Zoro Enma p.up’ı sonrası iki adamla Karşılaşıyor… İkisinin de zarar alması çok zor. Ve ikisi içinde alınan P.up aynı. Zoro aslında direkt çok saçma adamlarla gücünü test etmiş oldu… :d

O kısım üstünde de yazdığı gibi çatıdaki performansa göre. Wano başı Luffy ne var yok saydırdı Kaido'ya çizik atamadı. İsterse Enma'dan dolayı olsun Zoro çatıda hasar verebildi.
Ne performansı var Zoro'nun? Başka biri olmadan oraya buraya gidemeyen, ateş kesmeyi o ara çaldım diyen, Enma olmadan hasar birakamayan Zoro'nun performansı Luffy'den önde felan değil. Ben hiçbir zaman önde demedim.

Ayrıca net darbeler yemedi. Kılıçlar savunma anlamında büyük katkı sağlıyor. Darbeyi bir saniye onlarla durdurdu diye mucize bir ilaçla iyileştirildi. Bir de beline balyoz atağı yedi. Luffy Udon'da dofrudna kafaya darbeyi yedi. Oden bile kafaya yiyince tek yemişti bunu. Neye göre ondan üstün.

Tek başına Yonkou karşısında mı durmuş Zoro? Vurma fırsatı bile bulamadan yenilirdi.

Sana olacağı söyleyeyim Kaido bogrunh açardı Zoro vururdu bir sey yapamazdı sonra Kaido kafaya indirdi Zoro tekini yer aşağı otururdu.

Böyle yazdığına göre sende haklı olduğumu biliyorsun demektir Alpa’cığım… :D

Kata için hemfkiriz zaten. Ama King olayı dediğim gibi oluyor… Zoro’nun aldığı P.up belli çok yüksek bir güç. Yani Zoro Enma p.up’ı sonrası iki adamla Karşılaşıyor… İkisinin de zarar alması çok zor. Ve ikisi içinde alınan P.up aynı. Zoro aslında direkt çok saçma adamlarla gücünü test etmiş oldu… :d
Duman olsyini bile başta Enma çekerken gördük.:( Niye sen haklısın yahu.

Ne performansı var Zoro'nun? Başka biri olmadan oraya buraya gidemeyen, ateş kesmeyi o ara çaldım diyen, Enma olmadan hasar birakamayan Zoro'nun performansı Luffy'den önde felan değil. Ben hiçbir zaman önde demedim.

Ayrıca net darbeler yemedi. Kılıçlar savunma anlamında büyük katkı sağlıyor. Darbeyi bir saniye onlarla durdurdu diye mucize bir ilaçla iyileştirildi. Bir de beline balyoz atağı yedi. Luffy Udon'da dofrudna kafaya darbeyi yedi. Oden bile kafaya yiyince tek yemişti bunu. Neye göre ondan üstün.

Tek başına Yonkou karşısında mı durmuş Zoro? Vurma fırsatı bile bulamadan yenilirdi.

Sana olacağı söyleyeyim Kaido bogrunh açardı Zoro vururdu bir sey yapamazdı sonra Kaido kafaya indirdi Zoro tekini yer aşağı otururdu.
Saptırma Wano başı Luffy ile kıyaslayacaksın. Sağ kol üstü olarak Wano'ya gelen Luffy ile. Tüm her şeyi ile büyülü süper meyvesine rağmen merhamet etmeyen G4 ile çizik atamayan Luffy ile. Kıskanma kılıcımızı :D

Ve ikisi içinde alınan P.up aynı.
Ayrıldığımız nokta burası.Aynı değil.Birisi için h.haki,diğer için h.haki+ileri silahlanma.Zoro'da ileri silahlanma yok eğer farklı bir kullanım tarzı yok ise Bushido.Zoro'nun kendisi 1001.bölümde Luffy ileri silahlanma çakıp Kaido'yu yere düşürünce"demek yaşlı adamdan öğrendiği haki buymuş"diyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık