Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim aklımda kaldığı kadarıyla, adamlar Akainu'ya senin itibarın sıfırla bir dediler ve cevap da gelmedi, cevap geldiyse biri göstersin katılırım, ama gelmediyse lafı yemiş oturmuş demektir öncesinde söyledikleri çok da önemli değil.
Akainu lafını koydu.Bir şey yapmaya façaları yemediği için de Kuzan gitti hüüü moduna girdiler.Gerisinin bir önemi yok.Oo laf ettiler ile gideceksek şu ana kadar 32 kere bayılan adam Kaido alıyor ;)

O konuda haklısın. Ya aşırı güçsüz olurdu ya da madara. Gerçi şimdiki hali de az madara değil ama... :D
Şu kadında herhangi bir kusur olması mümkün değil. Mama'nın gençliğini okumak isterdim. Gerçi sen de haklısın, Oda onu da batırırdı bir şekilde.
Bu kadını işlemedi bile, bacaklarından başka bi olayını görmedik. Muhtemelen serii bittiğinde de sadece bacaklarıyla anılacak.

Şu kadında herhangi bir kusur olması mümkün değil. Mama'nın gençliğini okumak isterdim. Gerçi sen de haklısın, Oda onu da batırırdı bir şekilde.

Bu kadını işlemedi bile, bacaklarından başka bi olayını görmedik. Muhtemelen serii bittiğinde de sadece bacaklarıyla anılacak.
Ben Mama'nın gençliği için de Smoothie için de tamamen umutsuz değilim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 53)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık