Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Starrk
Senin anlattıklarını izleyicinin ne kadarı dikkate alıyor ki? Millet Akainu'nun korkmasını hatırlıyor, bir de WB'nin Akainu'yu fırlatıp seri dövmesini. İki sahne de yaşanmadı. Bu yanlışların ana sebebi de seri. Gördüğüm kadarıyla genellikle MF'ye kadar anime, sonrası manga ile devam ediliyor. Forumdaki tartışmalarla millet MF'yi okuyor. Bu savaşta iki taraf da üstünlük kurmuştur. Özellikle Moby Dick'in ve tayfanın yok edilmesinde WB hiçbir şey yapamamıştır. Üzülerek bakmıştır. Hatta ağlama sahnesi de vardır ama izleyici buna Akainu nasıl da ezdi diye bakmıyor. WB ne kadar da üzüldü. Babalık ağlama diyor.

Sen adaletli olmaya çalışarak olayları anlatmışsın. Ben de sana başka örnekler atayım. Anime vs manga konulu 2 video var aşağıda. Biri Türkçe, diğeri dünyaya hitap ediyor. Yayıncılar her türlü videolar yapıyor. Benim gibi Akainu fanı gözüyle anlatmazlar. İki videoda da Akainu'ya yapılan haksızlıklara değiniliyor. Yorumlarda da destekleyen mesajlar var.

Son düzenleme:
Senin anlattıklarını izleyicinin ne kadarı dikkate alıyor ki? Millet Akainu'nun korkmasını hatırlıyor, bir de WB'nin Akainu'yu fırlatıp seri dövmesini. İki sahne de yaşanmadı. Bu yanlışların ana sebebi de seri. Gördüğüm kadarıyla genellikle MF'ye kadar anime, sonrası manga ile devam ediliyor. Forumdaki tartışmalarla millet MF'yi okuyor. Bu savaşta iki taraf da üstünlük kurmuştur. Özellikle Moby Dick'in ve tayfanın yok edilmesinde WB hiçbir şey yapamamıştır. Üzülerek bakmıştır. Hatta ağlama sahnesi de vardır ama izleyici buna Akainu nasıl da ezdi diye bakmıyor. WB ne kadar da üzüldü. Babalık ağlama diyor.

Sen adaletli olmaya çalışarak olayları anlatmışsın. Ben de sana başka örnekler atayım. Anime vs manga konulu 2 video var aşağıda. Biri Türkçe, diğeri dünyaya hitap ediyor. Yayıncılar her türlü videolar yapıyor. Benim gibi Akainu fanı gözüyle anlatmazlar. İki videoda da Akainu'ya yapılan haksızlıklara değiniliyor. Yorumlarda da destekleyen mesajlar var.

Ne haksızlığı la adamı önünde diz çökerttiler üzerine duygusal video soktular araya, bire bir kapışma attırdılar. Mangada 10 saniye sürmedi Akainu'nun küfür edip yatması :ehe:

WB totalde zaten Aka'dan güçlüdür kimse inkar etmez sanırım da Aka'nın hakkı yenilmiyor değil.
Hakkı yenilirken savunuyorduk, hatta yonkou yener mi konusunda hepsine basmıştım oyu ama semirdi başımıza çıktı artık rahat yok @sensey ve ekibine :mincika:

@Montana en büyük başarısı, düşen velede saldırıp onu kurtarmaya çalışanın sırtını delmek olan Akainu olunca konu arkadan saldırmak da sıkıntı göremiyorum.

Bu daha tehlikeli yapar daha güçlü değil. Curiel ile 9 Kını bir tutmakta doğru değil. Hepsi ileri silahlanmaya aşina isimler. Izo dışında hepsini ileri silahlanma kullanırken gördük
Curiel WB komutanlarıyla beraber Akainu'ya saldırırken yalan oluyor o yüzden güzel bir veri bu. Akainu'ya bir şey yapamıyorlar ama 9 kın saldırırken Kaido'dan kan alabiliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık