Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız King dövüşünü baştan sona bir okuyun çok da büyük performanslar sergilenmeden Zoro yenilmiş 2-3 bölüme. Ataklar da öyle çok yıkıcı değil.:D Millet çekip kafa fırlatmasına büyük tepki veriyor King'in. Özellikle Zoro fanları abartmaya çalışıyor.:D
Zoro o saldırıyı bloklamayı deniyor ama bloklayamıyor lazer gibi diyor ve bloklamayı bırakıp kenara atıyor kendini. Sen gelmiş çok da güçlü değil diyorsun.

Yalnız King dövüşünü baştan sona bir okuyun çok da büyük performanslar sergilenmeden Zoro yenilmiş 2-3 bölüme. Ataklar da öyle çok yıkıcı değil.:D Millet çekip kafa fırlatmasına büyük tepki veriyor King'in. Özellikle Zoro fanları abartmaya çalışıyor.:D
Lazer gibi hızlı ve delici bir saldırı.
Zoro tepki bile veremiyor daha doğrusu kimse veremez.Bloklamaya beklersen eğer delinirsin.Zoro da mecbur yana kaçıyor.

Ama sonrasında Katakuri kızdığı için darbe almıyor geleceği görerek yeniliyor. Pek bir etkisi olmadı. Sadece tam gücünde yenmeyi düşündüğü sıra çok haki harcamış olduğunu varsayarak öyle gidiyor yanına. Adamlığını yapıyor reyiz.:D

Hiyori yardım edecek gibi duruyor Zoro'nun power upına.
Enma ilk defa burada böyle bir şey yapsa hadi neyse diyeceğim de Enma daha önce de çekti o koldan haki sonuç ne, hoşuna gitmese de burada Enma sadece açık yaratmış Zoro'yu uğraştırmış o kadar. Ki görürürz bir iki bölüme.

Dressrosa arc G4 Luffy'e ileri gözlem yerine ileri silahlanma versek yener King'i. Kral hakiyle zaten bambaşka bir seviyede King'den. 1 tane vurur dönüp bakmaz.

Yenildikten sonra çekiyor. Ve power up gelecek oradan. Hala daha yenilmesine onu bahane tutuyonuz?
Ne yenilmesi. Adam yere düşmüş. Sen yenildi diyorsun. O zaman luffy de şurada yenildi.

Şimdi gelir dersin ki, luffy orada bilincini kaybetmedi ayağa kalktı. Sonraki sayıda da zoro kalkacak ki zaten kalkabilir durumda. Enma hakisini emdiğine göre enerjisi ve hakisi hala var. Kulakları duyuyor gözleri açık neyin ne olduğunun farkında aklı yerine ama yenilmiş :D

Az önce youtubeda dolaşırken şöyle bir şey gördüm. Ama öncelikle size şunu sorayım: Xebec'in yaşama ihtimali var mı?
Aşağıdaki attığım panelde Oda'nın burada foreshadowing yaptığı düşünülüyor. Bu kişininde Xebec olduğunu söylüyorlar.

Az önce youtubeda dolaşırken şöyle bir şey gördüm. Ama öncelikle size şunu sorayım: Xebec'in yaşama ihtimali var mı?
Aşağıdaki attığım panelde Oda'nın burada foreshadowing yaptığı düşünülüyor. Bu kişininde Xebec olduğunu söylüyorlar.

olabilir ha. Adam kendini dondurmuş, kairoseki kelepçe çıkarılırsa meyvesi sayesinde hayata döner herhalde.

Olayı tam anlayamadım. Bu sahnede Xebec'le ilgili ne varmış ki?

Xebec'i bu seviyeye atmış olmaları imkansızın da ötesi bir durum. 6. seviyeye atılmış ve 2 yıl önce kaçmış kişilerden biri olması daha mantıklı kalıyor bu durum karşısında...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık