Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çığlık attı da ne oldu kınlar ne başardı yani ? Bir tane yara izi yok adamda. Saldırılar etki etmeyince istediği gibi bağarttırabilir.

Kral Adayının, Eski Kralın yaşlı kılıç tutmayan sağ kolu tarafından tutulduğunu düşünseneyi atlamışsın.

Marco, Borsalino sahnelerinde mi daha ezici bir üstünlük hissettin, Marco, Linlin sahnelerinde mi ? Dürüst ol.
Jozu, Kuzan'ı kanattı da ne oldu, neyi başardı? İz bile yok adamda. Saldırılar etki etmediğinde istediği kadar bağırttırsın. 9 kın'ın Kaido'ya girmesini veri olarak kabul etmiyorsan, Jozu'nun da Kuzan'a dalmasını kabul etmemen gerek mantıken? İşine geleni argüman kabul edip işine gelmeyeni istediği kadar bağırttırabilir demek tartışma prensibine uygun değil.

Amirallerin, WB tümenlerini çok iplemediğini düşünüyorum.

Teach'in tüm tayfasının Sakazuki'den topukladığının da altını çizmek isterim. Teach dediğimiz adam hatırlarsın Marco ile savaşından sonra Yonko olarak anılıyordu. :dD

Jozu, Kuzan'ı kanattı da ne oldu, neyi başardı? İz bile yok adamda. Saldırılar etki etmediğinde istediği kadar bağırttırsın. 9 kın'ın Kaido'ya girmesini veri olarak kabul etmiyorsan, Jozu'nun da Kuzan'a dalmasını kabul etmemen gerek mantıken? İşine geleni argüman kabul edip işine gelmeyeni istediği kadar bağırttırabilir demek tartışma prensibine uygun değil.

Amirallerin, WB tümenlerini çok iplemediğini düşünüyorum.

Teach'in tüm tayfasının Sakazuki'den topukladığının da altını çizmek isterim. Teach dediğimiz adam hatırlarsın Marco ile savaşından sonra Yonko olarak anılıyordu. :dD
Dostum 4 Kişi birlikte Oden'in saldırısını Kaido'nun eski yarasına uyguladığın da anca kan aldı. Onun dışında hiçbir şey yapamadılar. Bağırmakla, ağızdan kan gelmesini bir tutuyorsan bir şey demiyorum. Kid yukarıdan aşağı çalarken veya Metalle iki elinin arssına sıkıştırırken de bağırıyordu Kid'in saldırıları etki mi etti şimdi ?

Marco denklemleri bozuyor. Olabilir. King ve Katakuri indiremez ama.
Belki ben Amiralleri yanlış değerlendiriyorumdur ama sağ kolları forumcak yanlış değerlendiriyoruz ondan eminim. Katayı alan Luffy'nin Kaido'dan tek yemesine falan çok takılındı.. Law yerden hiçbir şey olmamış gibi Luffy, Kaido'yu izliyordu daha geçen bölüm.

Bu seride 2 defa sağ kol indirildi. Birisi İmparator adayı diğeri İmparator ilan edildi. Bana göre 2 Sağ Kolun, İmparatora karşıda şansı var. 3 tanesi de kesin yer.

Marco nun görünüşte gözükmesede cidden tekmeleri baya kuvvetli.2y önceki savaşta amiralleri tekmeyle oraya buraya fırlatıyordu.Güncel duruma bakıyoruz sağ ve sol kolu aynı anda maymuna döndürüyor.Fiziksel gücü cidden fazla.Bunun üzerine ölümsüz bir meyve gücüne sahip.Yonkou kpss sınavında son anda ucundan kaybetmiş.

Dostum 4 Kişi birlikte Oden'in saldırısını Kaido'nun eski yarasına uyguladığın da anca kan aldı. Onun dışında hiçbir şey yapamadılar. Bağırmakla, ağızdan kan gelmesini bir tutuyorsan bir şey demiyorum. Kid yukarıdan aşağı çalarken veya Metalle iki elinin arssına sıkıştırırken de bağırıyordu Kid'in saldırıları etki mi etti şimdi ?
Eski yarasına vurmasına gerek yok normal vurduğunda da derisini aşıp kan alıyorlar zaten? Luffy'nin dediği gibi saldırılarımız etki ediyor. Manga panelini mi doğrulayalım senin yazdığını mı?

Amiral gömücem diye Josu - Kuzan, Queen - BM örneğini verdin ben de 9 Kın vs Kaido örneğini verdim verdiğin denklem yalan oldu. Olay bu hacı. Yanlış yerden girdin bunda gocunacak bir şey yok.

Marco nun görünüşte gözükmesede cidden tekmeleri baya kuvvetli.2y önceki savaşta amiralleri tekmeyle oraya buraya fırlatıyordu.Güncel duruma bakıyoruz sağ ve sol kolu aynı anda maymuna döndürüyor.Fiziksel gücü cidden fazla.Bunun üzerine ölümsüz bir meyve gücüne sahip.Yonkou kpss sınavında son anda ucundan kaybetmiş.
Marco'nun 2v1 atma sebebi, meyve gücü.. ikisinin aynı anda alabileceğinden değil meyvesi 2 kişiyi bir süre tutmasına müsait

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık