Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu adamın Crocodile ile bağlantısı akrabalığı falan çıkabilir mi? @Millennium Wizard
Fikrim yok kum kun bilir.:D
WG bunu niye affetti, hikayesi tamamlanmış daha neden çıkıyor falan diyenler var.
Hani şöyle bir klişe vardır mafya örgüt vs çalışmak istiyorsan zorla gider en iyi adamını indirirsin onlar da istemese bile seni onun yerine almak zorunda kalırlar.Bunun da aynı mantık olduğunu tahmin ediyorum.

Yoo niye hakaret olsun adam Cp9 tarihinin en güçlüsüydü döve döve konumunu geri almış.Hükümetin sildiği adamı affetmesi kolay mı sence ? Doriki mantığından gideyim bak.Who Lucci üstünden kendini övüyordu.Jyabura gibi arada rekabet varmış anlaşılan Jyabura da öyle kendini bir tutuyordu sonra bir baktı dorikisi neredeyse onun iki katına çıkmış ağzı açık kaldı.Lucci Who gibi adamı en kötü o zamanlar olduğu gibi ikiye katlar yani bu çok net.O katlama bile King-Queen seviyesi eder.
Jyabura douriki rekabetine girmiş. Who ise rokushiki yeteneğinden bahsediyordu. Jimbe de onayladı çok yetenekli olduğunu.

Karakterleri geçtim biz de gördük. Görmediğimiz tarzlarda kullandı rokushiki tekniklerini. Meyvesi de lucci’nin daha iyi versiyonu.
Elbette lucci daha iyi. Ama absürt bi fark olmaz. Jimbe civarı bişey beklerim şahsen.

seviyesi her şey olabilir gereksiz fan kitlesi saolsun. Ama monster trio komutan dövebilmek için böyle saçma power up’lar alırken lucci normal antrenmanla o seviyeye çıkamamalı.

Benim anlamadığım o kadar kişi Lucci’den nefret mi ediyordu yoksa dayak yiyen adamın daha seride güçlenmiş olarak ne işi var rahatsızlığı mı bu ?
Çok basit bir sebebi var bunun. Mesela Lütfü, lütfünün girdiği dövüşlerden sonra sağ çıkma ihtimali ile benim 5 kere üst üste büyük ikramiyeyi tutturma ihtimalim aynı. Yada Zoro ve Sanji belki lütfü kadar değiller ama onların da hayatta kalma ihtimalleri yine çok düşük. Bu kadar büyük dövüşlere girip anca bu kadar güçlenen karakterler var bir tarafta bir tarafta da Lucci var. Lucci kim, kim lucci ?

Croc güçsüz görünüyordu sonra HQ'de toparladı dedik adam WB ile dövüşmüş Lucci ne halt etmiş ? Who's Who ile denk tutuluyormuş hahaha gülüyorum ya. Lucci sağ kol falan dönüyorsa dediğim gibi bu bizim tayfadakiler başta olmak üzeri kendisine güçlü diyen herkes kapasın dükkanı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık