Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G4'süz luffy tek tekmeyle Queen'i helikopter mi yapabilirdi ? Gelip bana dersen ki Top Kek'deki sanji sana katılabilirim ama şuanki Sanji zaten güçlüydü. Baya savaştı şu sahnelerden önce de. Kata, Luffy'nin düz haline bile kardeşi sayesinde delik açtı, Sanji yetenek seti olarak da Kata'ya ters bir rakip.

Sanji şuan aldığı güçle hem bedensel dayanıklılığa, sertliğe hem de yenilenmeye sahip oldu, hızı zaten vardı Kata alır deminiz falan bana komik geliyor üzellikle Wano sonu Sanji'yi ama herkesin kendi fikrine saygı duyarım.
Sanji’nin suit giyip abana abana vurduğu page one sapasağlamdı. Luffy elephant gun’la ona tek attı.

Dressrosa’da diable jumbe’lı tekme bloklayan dof siyah armament bile basmadı bacağına.

Queen uçsa da hasar yemiyor belirtti bunu. Chopper bile yerden yere vuruyordu. Zoro ve sanji’nin giriş yaptığı yerde aldıkları saldırıdan gülerek kalktılar. Daha bu bölüm bile sanji söylemiş nasıl hasar vereceğim çok dayanıklı bu diye.

Beklemiyorken darbe yiyince helikopter oldu ama hasar yediği de yok. Abartılacak bişey değil bence o yüzden. Luffy de bi g3 saldırısıyla kaido’yu yere yapıştırdı sonra dövüşte gear 4 bile aynı etkiyi göstermedi.
_______

Kata g2’den baya hızlıydı sahne aramak istemiyorum. Luffy kata’ya doğru koşarken kata luffy’nin 10 metre arkasındaki adamların yanına ışınlanıyor. Luffy’nin yumruğu brulee’ye değecekken kata 20-30 metre uzaktan gelip yumruğu yakalıyor.

Hatta snakeman’a karşı bile yavaş kalmadı. Boundman dof’un önünden yok olup arkasında beliren bişeydi snakeman nasıl kim bilir. Sanji yeni haliyle anca kata hızını yakalamış olabilir.
_______

Gear 2’nin daha iyisini yapıyor. Gear 3’ün birkaç katını yapıyor. Gelecek görüyor. Armamenti epey daha üstündü. Baya üst modeliydi yani luffy’nin. Bi de kendine has güçleri, teknikleri, mızrağı vardı.
Bu kadar fark yüzünden en son uyanışsız halini anca aldı luffy zaten. Snakeman’a karşı uyanış kullanmadan dövüşmüştü.

Güçlenmeler anca bu farkları kapatmalı. Gen uyanışı bu kadar da süper bi güç değil. Hadi bi gen uyanışı luffy’den bu kadar güçlü birine denk yapsa bile suit bi uyanışa bedel değildir herhalde?

Bana abartıyorsun gibi geldi. Gen ve suit o kadar süper bi güçlenme olsa germa o duruma düşmezdi.

Tanrı Vadisi'nde ölmek üzere olan Xebec: "Yeni bir çocuk doğmak üzere. Benim çocuğum."
Roger: "Denizciler senle küçücük bir ilişkisi olan tüm kadınları yok edecektir muhakkak."
Xebec: "İşte bu yüzden sana söyledim, Rojaaa! Hükümet onu bulacak ve öldürecek. Ama yeni doğmuş bir bebek günahsızdır. Rojaaaa! Sen ve ben sayısız kere neredeyse öldürüyorduk birbirimizi. Sana, en az adamlarıma güvendiğim kadar güveniyorum. Onu benim için koru! :flaugh:"
Roger: "Bencillik etme!"
Xebec: "Hayır, yapacağını biliyorum."

@Montana Roger'a emanet edilen yetim çocuğun üstüne çok gidiyorsun. :/

Tanrı Vadisi'nde ölmek üzere olan Xebec: "Yeni bir çocuk doğmak üzere. Benim çocuğum."
Roger: "Denizciler senle küçücük bir ilişkisi olan tüm kadınları yok edecektir muhakkak."
Xebec: "İşte bu yüzden sana söyledim, Rojaaa! Hükümet onu bulacak ve öldürecek. Ama yeni doğmuş bir bebek günahsızdır. Rojaaaa! Sen ve ben sayısız kere neredeyse öldürüyorduk birbirimizi. Sana, en az adamlarıma güvendiğim kadar güveniyorum. Onu benim için koru! :flaugh:"
Roger: "Bencillik etme!"
Xebec: "Hayır, yapacağını biliyorum."

@Montana Roger'a emanet edilen yetim çocuğun üstüne çok gidiyorsun. :/
Roger: aşevi mi lan burası? Çık git len, çık git! /son vuruşu yapar/

Ödülü 1.000.000.001 değil diye mi bu ayrımcılık? :artiz:
Geyiğini yapmışsın ama birşeyi düzelteyim.1 milyarı geçemeyecek güçte adama 1 kuruş bile fazladan vermiyorlar işte olay bundan ibaret.Jack niye küsüratsız sebebi bu.Adam güçlenmezse eğer ödül sınırına ulaşmış icraatlarla.1 milyar bile yankılanan bir ödülmüş yeni dünyada üstü tabii güçlü olacak.

Geyiğini yapmışsın ama birşeyi düzelteyim.1 milyarı geçemeyecek güçte adama 1 kuruş bile fazladan vermiyorlar işte olay bundan ibaret.Jack niye küsüratsız sebebi bu.Adam güçlenmezse eğer ödül sınırına ulaşmış icraatlarla.1 milyar bile yankılanan bir ödülmüş yeni dünyada üstü tabii güçlü olacak.
Kendince geçerli sebeplerin vardır elbette ama ben mangadan böyle bir mesaj alamadım açıkçası. Dahası Perospero ile Jack'i daha yeni denkler gibi gösterdi mangaka. Ödüller üzerinden keskin yorumlar yapmak kumar gibi geliyor bana. :/

Mihawk - WB paralellik gelir mi? Mihawk Shanks gelince uzuyordu "bu adamla dövüşmek için anlaşmadım"
Roger gelince WB arkayı dönüp gidiyormuş. Xebec "hoooop nereye hemşerim?"
Wb, Shanks'ı görünce ne diyor?
"Ne zaman yüzünü görsem o adamdan aldığım yara sızlıyor."
Shanks, Xebec'in oğlu olduğu için Wb ne zaman Shanks'ı görse Xebec'i hatırlıyor. Yani Wb'ye yarayı veren Xebec'miş. Xebec tayfada sırayla bir gün Wb'yi, bir gün Bm'yi, bir gün Kaido'yu dövüp dövüp duruyormuş. Roger gidip pezevenklerin elinden kurtarmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık