Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 yıl önce karasakal'ın tayfasını tekleyen adam 2 yıldan sonra neler yapmaz. En kötü ihtimalle amirale yakın diyorum. Meyvesi sıkıntılı zaten.
G2 Luffy olayı var malesef. Ivankovda kendisini hiç zorlayamasada başından kan getirmişti. Yani Amirallere böyle paneller hayatta çizmezdi mangaka. Ama Sağ Kol, Sol Kol gibi ligler kendisi için makul duruyor.

Magellan'ın meyvesi çok iyi ama haki kullanabiliyor mu? Kullanabiliyorsa hangi seviyede kullanabiliyor?
-Tüm haki çeşitlerini üst seviyede kullanabiliyorsa 1.5 yılda KK olur.
-2 çeşit hakiyi üst seviyede kullanabiliyorsa amirale kadar yolu var.
-2 çeşit düz hakisi ile komutanlara yürür.
-Haki bilmiyorsa yallah tuvalete.

G2 Luffy olayı var malesef. Ivankovda kendisini hiç zorlayamasada başından kan getirmişti. Yani Amirallere böyle paneller hayatta çizmezdi mangaka. Ama Sağ Kol, Sol Kol gibi ligler kendisi için makul duruyor.
Luffy'nin hasar verdiği bir panel yüzünden gömmeyi mantıklı bulmuyorum. Sağ kol olan Shiryu'nun övdüğü bir karakter. Panzehir olmadığı sürece çoğu karakteri harcar zaten. Karşıdaki kişinin temassız yenmesi lazım. Böyle bir güç de sadece zirve karakterlerde var. Haki seviyesine bağlı olarak Sağ kol - amiral arasında çıkma ihtimali yüksek.

O bölümlerde Teach de yamuldu Luffy'ye. Hatta daha kötü. Sonuca bakınca Magellan kazanan oldu. Luffy hayatından yıllar kaybetti. Kalıcı hasar ve sonuca bakmak lazım.

Magellan'ın meyvesi çok iyi ama haki kullanabiliyor mu? Kullanabiliyorsa hangi seviyede kullanabiliyor?
-Tüm haki çeşitlerini üst seviyede kullanabiliyorsa 1.5 yılda KK olur.
-2 çeşit hakiyi üst seviyede kullanabiliyorsa amirale kadar yolu var.
-2 çeşit düz hakisi ile komutanlara yürür.
-Haki bilmiyorsa yallah tuvalete.
Birinci soru Mfde Luffye kolayca yenilen kıytırık Koramiraller vardı hatta dur Maynard bile vardı Bartodan yarım yiyen :d

Denizcilerde Koramiral üzeri herkes iki haki kullanabiliyor. Bu bilgi yeterli. Seviyesine gelecek olursak çok yüksek bir haki gücü olması gerekmiyor kağıt üzerinde Jack, Perospero gibi güçlü tiplerde haki kullanıyor. Bu adamlarda 'haki'nin dövüşlerine ne kadar etki ettiğini gördük ? Marco, Doflamingo gibi meyve odaklı bir karakterde olabilir. Tashigi haki biliyor babbaaa Tashigi.

2 yıl önceki güç kurgusuna göre gösterildiği klasmana bakıyorum ve gücünü rahatça çıkarabiliyorum. 'kesin' şu şu demiyorum tabiki ama aşağı yukarı klasmanını belli ediyor. Magellan tüm komutanlara yürür bunu görmek için seride yeniden görmeye gerek yok.

Marco muhtemelen zehirlenmez. Katakuri de uyanış sayesinde uzaktan dövüşebiliyor yani temas etmesi zor. Gelecek görmeyi de sayarsak zehirlenmez muhtemelen.

Ancak king mesela magellan’a yenilirmiş gibi görünüyor. Darbe alıp sürekli ayağa kalkan biri çünkü. Ama magellan zehirlese biter o dövüş. Teach’in düştüğü duruma düşer king.
Shiryuu da zaten denk görülüyordu ona. Güçlenmişse bile magellan’da venom demon varken şansı olur magellan’ın.

Luffy'nin hasar verdiği bir panel yüzünden gömmeyi mantıklı bulmuyorum. Sağ kol olan Shiryu'nun övdüğü bir karakter. Panzehir olmadığı sürece çoğu karakteri harcar zaten. Karşıdaki kişinin temassız yenmesi lazım. Böyle bir güç de sadece zirve karakterlerde var. Haki seviyesine bağlı olarak Sağ kol - amiral arasında çıkma ihtimali yüksek.
O bölümlerde Teach de yamuldu Luffy'ye. Hatta daha kötü. Sonuca bakınca Magellan kazanan oldu. Luffy hayatından yıllar kaybetti. Kalıcı hasar ve sonuca bakmak lazım.
Siz yanlış anladınız yav o panel hiçbir şey göstermez iki yıl önceki Luffy öyle güçsüz bir karakter değil. Ama Amirallere karşı Oda'nın Luffye bu tarz bir panel çizmeyeceği meçhul. Teach örneği de gereksiz. Teach zaten amiral etmez. Saka'nın wb'ye ne yaptığını, Teach'in ne yaptığını hep birlikte gördük.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık