Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hangi dediklerini ? Birlik olmamız gereken zaman da gelecek merak etme lordların yükseliş günleri. :D
''Kendini benimle aynı seviyede görmen ne büyük küstahlık'' diyor ya o sözleri. :D
Şaka bir yana Bullet işine bakınca reis haksız da sayılmaz hani. :ehe:

Olsun da senin Koffy'nin işi zor, Magellan korumayı bırakırsa bunun kelleyi alacaklar gibiydi, beni koruyun diyordu en son. :D
Yani büyük bir isyan çıkmazsa ki zor şuan öyle bir şey Dof seri sonu hükümet düşerse anca çıkar oradan...

''Kendini benimle aynı seviyede görmen ne büyük küstahlık'' diyor ya o sözleri. :D

Olsun da senin Koffy'nin işi zor, Magellan korumayı bırakırsa bunun kelleyi alacaklar gibiydi, beni koruyun diyordu en son. :D
Yani büyük bir isyan çıkmazsa ki zor şuan öyle bir şey Dof seri sonu hükümet düşerse anca çıkar oradan...
Buna iyi güldüm.

Öyle diyor sonra çizik atamıyor adama laf var pratik yok.Kafa tutabiliyor en fazla.Croco teoride kalmış pratiğe dökememiş.İcraata dökse Doffy gelip teklif yapmaz zaten.Kendini fazla abartmaktan gidip Wb peşine düştüğü belli.Ace de aynısını yapıyordu biraz güçlenince logia olunca direk en güçlüyü hedefledi Croco da aynı hatayı yapmış belli ki.

Buna iyi güldüm.
Bu Dof bu konuda kendini düşürüyor işte. Tsuru'ya ''Fujitora bana yardım etseydi böyle olmazdı'' dedi. :D
ID de böyle konuştu. Law ''Kaido'' der demez hemen rengi soldu ''Şaka yapmayı kes Law'' falan dedi olayı şaka sandı, sanmak istedi... :S

Öyle diyor sonra çizik atamıyor adama laf var pratik yok.Kafa tutabiliyor en fazla.Croco teoride kalmış pratiğe dökememiş.İcraata dökse Doffy gelip teklif yapmaz zaten.Kendini fazla abartmaktan gidip Wb peşine düştüğü belli.Ace de aynısını yapıyordu biraz güçlenince logia olunca direk en güçlüyü hedefledi Croco da aynı hatayı yapmış belli ki.
Umursadı mı orada ciddi ciddi söyle. Dof geliyor ''ortak olalım'' diyor. Croc ''Kendini benimle bir tutma'' deyip bunu başından savıyor. Sonra adam Ace'i kurtarıp Sengoku'ya laf ederken Dof geliyor ''Benim teklifimi reddedip WB ile mi ortak oluyorsun?'' diyor. Bak bahsedilen kişi WB...

Adam MF de önemli meyve tekniklerini bile kullanmadı ya Sables attı bu adam sadece. Böyle birinin Alabasta da yenilmesi saçmalığı işlendi 3 kere Luffy'i öldürmesine rağmen...

Adam savaşa geldi istediği her şeyi yaptı, baktı WB'nin durumuna sonra Denizcilerin hal ve hareketlerine gitti Ace'i bile kurtardı.
Adam zamanında zirve WB'yi görmüş ona karşı kol kaybetmiş. Ace'e bak çizik yok hasar olarak ne Ace'i? WB Ace'i bildiğin evlatlık gibi aldı.

O abartmıyor ki adam 20'li yaşlarında Shichi olmuş. Dressrosa FB'lerinde gördük sonra Mangaka açıkladı. Dof daha normal dolanıyorken adam Shichi olarak WB ile savaşmış yenilgi sonrası denizlerde korsanları avlamaya başlamış vb.

Yani hele Bullet olayı çok farklı mevzu zaten.

@Montana Bir olay ancak bu kadar çarpıtılabilir.Adam beni mi koruyorsunuz la hahaha diyor arkadaş böyle çeviriyor.Beni öldürseniz ne olur elinizde patlayacak o olay demiş Dof bu ne anlatıyor. :D Adamın kafa zehir oturduğu yerden Magellan napıyor onu anlamış o kadar. @Sir Crocodile Ben ne diyorum sen ne diyorsun copy paste hikayelerini bakmadan atmışsın yine. :S

@Montana Bir olay ancak bu kadar çarpıtılabilir.Adam beni mi koruyorsunuz la hahaha diyor arkadaş böyle çeviriyor.Beni öldürseniz ne olur elinizde patlayacak o olay demiş Dof bu ne anlatıyor. :D Adamın kafa zehir oturduğu yerden Magellan napıyor onu anlamış o kadar. @Sir Crocodile Ben ne diyorum sen ne diyorsun copy paste hikayelerini bakmadan atmışsın yine. :S
Magellan bunu korumuş işte ne anlatıyon daha? :D
Dof böyle biri Tsuru'ya da dedi ''Fujitora bana yardım etseydi böyle olmazdı'' diye. Hala diyorsun ki hikaye atmışsın :S
Hikaye yaza yaza herkesi hikaye yazıyor sanıyorsun. :D

Bunun dövüşleri hep böyle yapacak bir şey yok, serinin içine tükürdü 2 yıl sonra attığı dövüşler zaten. Yine de şuan 1v1 temiz dövüşürlerse fena olmaz zaten bir bunun dövüşleri çiziliyor bari düzgün çizsin.
Yonkou seviciler (@Mercury ) ile Zoro'cular tutuşmuş bahane arıyorlar.

Adamın ciddi hasarı yok yahu. Tabi sonu gördünüz şimdiden bahane arıyonuz.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık