Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Gutts
Rocks Korsanları vs Roger Korsanları + Garp ve Denizciler nasıl aniden olmuşsa Oda benzerini yapabilir Akainu vs Luffy için de. Akainu'nun OP'nin peşine düştüğü teoriler de var. Ortada kesişirler.
Evet. Zaten Oda demişti Wanodan sonra bğyük bir savaş gelecek falan diye. Final savaşı olsa bunu ima ederdi bence. Ama daha çok finale doğru gidildcek diyor. Aradaki büyük savaş da anca böyle bişi olabilir.

Ben luffy vs akainu'yu sorgulamıyorum zaten hatta kesin olucağnı düşünüyorum eğer luffy Im'le savaşmazsa.
zoro vs kizaru yerine neden fujiyle savaşır diyosun onu merak ettim :D

E kılıç ustası ikisi de skdkdldldl. Basit mantık :ehe:

Hatta bir teorimi daha paylaşayım bence Fujinin Mihawkla kan davası olabilir. Zira kendisi shici sistemini kaldıracağım diuip duruyordu. Zamanında Mihawk shici olduğu için de bilenmiş olabilir. Güzel kontest bence :D

Elbaf illa ana arc olacak diye bir şey de yok. Belki 30 bölümlük bir ara arc olacak bilemiyoruz. Ama normalde olması gereken Elbaf'ın ana arc olması. Çünkü serideki en güçlü ulusun olduğu arc.

Son savaşı nasıl bağlayacak çok merak ediyorum.

Tamam işte Dofu bilmemen yani emin olamaman da yeterli.. Chinjao'yu garp antrenmansız da yenerdi ama Garp manyağı adamın en güçlü yerini ezip geçmek istedi ve tek attı geçti. Yoksa Kaido'nun 7 defa yenildiği evrende kafası yamulmasa da normal kaç defa kaybetmiştir tabi benimki sadece varsayım.
Dof'u kral hakisiz yenecek isimleri saydığında onlar da senin varsayımın oluyor yalnız farkında mısın? Belli olmaz yani, ben sadece kesin diyemem. Say mesela Marco falan diyeceksin.

Dof'u kral hakisiz yenecek isimleri saydığında onlar da senin varsayımın oluyor yalnız farkında mısın? Belli olmaz yani, ben sadece kesin diyemem. Say mesela Marco falan diyeceksin.
Sağ Kollarla da kıyasmala o kadar da uçma usta ya.. göz var izan var. Hadi diğerleri neyse de..

Şuan hiçbir Amiralde resmi olarak yok illaki çıkarda file veren olursa o da Doftan güçlü olacak. Sabo, Marco, Magellan falan diyeceğim evet.. muhtemelen amiral adayları da.. King vs. ...

Sağ Kollarla da kıyasmala o kadar da uçma usta ya.. göz var izan var. Hadi diğerleri neyse de..

Şuan hiçbir Amiralde resmi olarak yok illaki çıkarda file veren olursa o da Doftan güçlü olacak. Sabo, Marco, Magellan falan diyeceğim evet.. muhtemelen amiral adayları da.. King vs. ...
Amirallerde ve Sabo'da olmadığını nereden çıkardın? Bence Sabo'da var, amirallerde de hepsinde olmazsa da ikisinde falan vardır. Marco'da hala çıkma şansı var retcon ile. Say hadi başka yok mu bir sürü sayarım dedin? Magellan'ın yeneceğinin kesinliği yok Dof bence yener Magellan'ı. @Millennium Wizard Magellan'a yedirdiler Dof'u.

Amirallerde ve Sabo'da olmadığını nereden çıkardın? Bence Sabo'da var, amirallerde de hepsinde olmazsa da ikisinde falan vardır. Marco'da hala çıkma şansı var retcon ile. Say hadi başka yok mu bir sürü sayarım dedin? Magellan'ın yeneceğinin kesinliği yok Dof bence yener Magellan'ı. @Millennium Wizard Magellan'a yedirdiler Dof'u.
Magellan baya güçlü bir adam Shiryu dengi ve hapishanede daha tehlikeli.İlk yarı Luffy’e meze etti yine saçma şekilde darbeler aldırdı ama adam güçlü.Belli olmaz ama hapiste herkesin işi daha zor.

Magellan baya güçlü bir adam Shiryu dengi ve hapishanede daha tehlikeli.İlk yarı Luffy’e meze etti yine saçma şekilde darbeler aldırdı ama adam güçlü.Belli olmaz ama hapiste herkesin işi daha zor.
Niye hapiste olsun, illa ki avantajlı olduğu yerde mi olacak abi böyle mantık ile güç yorumlanmaz. Doflamingo uyanış ile zaten patates eder Magellan'ı. Dof fanları da bitmiş...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık