Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jimbei meselesine pek katılmıyorum.

Eğer cidden Oda'nın aklında 3 komutan düzeni olsa ve Jimbei'yi de 3. Komutan olarak düşünse Who's Who ile değil Jack ile dövüştürürdü. Bunu dediğim zaman Jimbei'nin Who's Who ile dövüşmesi komutan ayarı olmadığını göstermez deniyor ya iyi tamam da başka neye göre yapacağız hesabı? 1000 bölümdür arc sonu dövüşlerinde neredeyse herkes kendi ligine göre rakip alıyor. Özellikle Oda'nın bu arcta Jimbei'yi ilk defa devreye soktuğunu düşünecek olursak özellikle Jack ile dövüştürmesi gerekirdi ki 3. Komutan meselesini versin okuyucuya.

Bizim tayfada 3. Komutan cidden gelirse Yamato
Jimbei, Who's who ile eşleşti çünkü Inuarashi ve Nekomamushi'nin aralarında bir dava vardı Jack çoktan alınmıştı yani. Hem Inu ve nekoda komutan ayarı adamlar sadece bizim tayfa üzerinden doldurmamak lazım tüm eşleşmeleri.. sonuç olarak Who's who kendi vurdu kendi parmağı kırıldı aradaki ezici farkı çok net vurguladı mangaka.. daha fazlasına gerek yok. Jimbei, Sanji ve Zoro istenilen sevieyeye çıkmadan tayfaya resmi olarak dahil edilmedi gücü açısından bu bile yeterli. Yamato ise biraz Oden gibi. Ray ve Gabandı, Roger'ın elit askerleri, Oden'in gelmesiyle bu durum değişmedi.

Jimbei meselesine pek katılmıyorum.

Eğer cidden Oda'nın aklında 3 komutan düzeni olsa ve Jimbei'yi de 3. Komutan olarak düşünse Who's Who ile değil Jack ile dövüştürürdü. Bunu dediğim zaman Jimbei'nin Who's Who ile dövüşmesi komutan ayarı olmadığını göstermez deniyor ya iyi tamam da başka neye göre yapacağız hesabı? 1000 bölümdür arc sonu dövüşlerinde neredeyse herkes kendi ligine göre rakip alıyor. Özellikle Oda'nın bu arcta Jimbei'yi ilk defa devreye soktuğunu düşünecek olursak özellikle Jack ile dövüştürmesi gerekirdi ki 3. Komutan meselesini versin okuyucuya.

Bizim tayfada 3. Komutan cidden gelirse Yamato olacaktır.
Jinbe kesin olarak 3. komutandır demem ama yaralı Jack'i harcardı. Bu arc kınları yüceltmek için Who ile savaştığını düşünüyorum. Bu bahaneyle Who's Who'nun hikayesini anlatmış oldu.

Jinbe kesin olarak 3. komutandır demem ama yaralı Jack'i harcardı. Bu arc kınları yüceltmek için Who ile savaştığını düşünüyorum. Bu bahaneyle Who's Who'nun hikayesini anlatmış oldu.
Adam full beden koka yapıyor o kadar yüksek fiziksel gücü var bir de.. Jack'in illa yaralı olması gerekmiyor alabilmesi için.. kesin alırda demiyorum tabiki yakın bir çarpışma olur.

Zoro ve Sanji'yi her konuda kıyaslarım ama konu güç, özellikle de saldırı gücü olursa kıyaslamam.

Sanji'nin Kaido'da kalıcı hasar bırakcağını değil, bırakma ihtimalini hayal edebiliyor musunuz? Edemezsiniz. Zoro bunu yapabiliyor işte.

He buna rağmen her zaman denklermiş gibi çizilmeye devam edecek, Oda bunu bırakamaz.
Arkadaş bu Enma niye bu kadar göz ardı ediliyor?

Enma'yı her kes kullanabiliyor olsaydı haklıydın. Wano'da sadece Zoro kullanabiliyorsa bu kılıcı, sonuna kadar hak ediyor.
Kılıca alışması için Wadosu olsun herkesin onlar da kullanır. Kılıca alişabilmesini oraya bağladı. Wano'daki herkesin denemeye çalıştığını da bilmiyoruz. Bu kılıcı Oden çocuk iken bile kullanıyordu. Zoro'nun babası mesela bence kullanır net.:D

Enma'yı her kes kullanabiliyor olsaydı haklıydın. Wano'da sadece Zoro kullanabiliyorsa bu kılıcı, sonuna kadar hak ediyor.
Zoro da 8 yaşından beri kullandığı wado sayesinde çabuk alıştı zaten enma’ya. Kılıcı ona veren kız bile bunu farkettiği için vermiş.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık