Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro bile o kadar içmesine rağmen ayık geziyor.Bunun olayı opden bile daha gizemli plot kafa mı yapıyor acaba ? :oleyo:
Şaka gibi gerçekten, her şey bitti Luffy'nin yaşından övünüyorlar :hhh:
Gura Gura olsa öyle demezsin.
Kütüphane orada gidip çıkan bölümden sonra yazdığıma bak, kaçırmışsın demek ki :bilmem:

Luffy'nin olayına gelirsek cidden bitti, içi boş rezil bir karakter oldu Oda'nın elinde, istediğin kadar savunabilirsin tabi o senin fanlığına kalmış.

Şaka gibi gerçekten, her şey bitti Luffy'nin yaşından övünüyorlar :hhh:

Kütüphane orada gidip çıkan bölümden sonra yazdığıma bak, kaçırmışsın demek ki :bilmem:

Luffy'nin olayına gelirsek cidden bitti, içi boş rezil bir karakter oldu Oda'nın elinde, istediğin kadar savunabilirsin tabi o senin fanlığına kalmış.
19 yaşında Luffy vs 19 yaşında diğer karakterler.

WB Dünyanın en güçlü adamı diye övülürken Kaido'ya dalmaya korkuyordu.

Luffy 19 yaşında Dünyanın En Güçlü Yaratığı diye anılan adama karşı bire bir savaşıyor.

Şimdi soruyorum size kim rezil?

Luffy 19 yaşında Dünyanın En Güçlü Yaratığı diye anılan adama karşı bire bir savaşıyor.

Wb peygamber değil Allah yardım etmiyor yukarıdan birileri ölebilir.Luffy’nin peygamberliğini kanıtlayacağım daha çok veriyle.Geyik değil peygamberlik olayı.

WB'nin rezil olması, Luffy'i aziz mi yapacak ? Luffy'nin rezilliği vesaire WB'ye mi bağlı ? Kid de dalıyor Kaido'ya yani ?

Luffy, başarı hissini bitirmiş bir karakter, 100 tane yardım aldıktan sonra bir sınavı geçmen, bir yerde başarı kazanman bir şey ifade etmez, o doğallık gitti çünkü senin anlamak istemediğin şey bu. Luffy, Kaido'yu yenebilir de, Bigmom'ı da yenebilir, gidip Tanrı'yı da yenebilir olay yenmesinde değil olay nasıl gerçekleştiğinde. Anlatabiliyor muyum :bilmem:

Yelkenler biçilecek, yelkenler dikilecek
Dağlardan çektiriler, kalyonlar çekilecek
Dağlardan çektiriler, kalyonlar çekilecek
Elde sensin, dilde sen, gönüldesin, baştasın

WB'nin dalmaya korktuğu adama karşısın.
WB'nin dalmaya korktuğu adama karşısın.

Luffy daha rezil.

Wb sırf tayfasında kiler zarar görmesin diye dalmadı kaidoya dalsaydı ne olurdu ?
Ya kaybetseydi?
Bir kişi için herkes ölürdü. Marineford gibi olmazdı .
Luffy aptal embesilin teki. Al bak çatıdan düşüyor savaşacak kimse kalmadı .
Şuan tayfanın hepsi luffy yüzünden ölebilir
Tabiki böyle olmayacak ama gerçek olsaydı durum bu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık