Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@carpe d. em
Bence de Kaku daha sağlam bir karakter ama tartışmanın içeriği anlamsız olunca yazmak istedim
Ya bir de yırtıcıların yakın dövüşteki maharetini övmemiş miydi bu Oda? Gereksiz bir mevzu olmasa Jyabrayı övebiliriz bile :)
Olur mu canım bir şekilde "Kılıç>diğer her şey" ya da "Zoro>>>>>Sanji/Mihawk>>>>>KK" kanıtlamak lazım.
Dilin kemiği yok diye rahat konuşuyorlar ya bakma, malum diğer tüm kemikler kırık.

Başka türlü yapacak olsa "normal insan" derdi ona göre karşılaştırma yapardı, normal bir insan üçtür beştir bir şeyler der geçerdi. Silahsız denizci diye bir şey yok zaten bu adamlar asker. Silah eğtimi almamış, kullanamayan veya kullanmayan asker mi var? Seri içerisinde bile sadece 2 istisna var belirttiğim gibi.
Tamam silahı denizcisini salla. Ortada bir kılıç ustasının kılıcının olmasından ya da olmamasından bahsediyoruz. Tartışılacak bir şey var mı ?

Tamam kılıcı olan en güçlü olsun, kılıcı varsa gücü 2 katına 3 katına çıksın.
Anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az. Lafa geldi mi Mihawk'tan kılıçlarını alsan gücü şu kadar düşer derseniz ama işinize gelmedi mi de saçma sapan goygoy cümleleri kullanırsınız. Şimdi o kılıçla bu kılıç bir mi dersin. Temel ve basit şeyleri bile anlayamıyoruz ki. Ne desek boş. He kanka Kaku'nun kılıcı var Lucci'den güçlü :byee:

Anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az. Lafa geldi mi Mihawk'tan kılıçlarını alsan gücü şu kadar düşer derseniz ama işinize gelmedi mi de saçma sapan goygoy cümleleri kullanırsınız. Şimdi o kılıçla bu kılıç bir mi dersin. Temel ve basit şeyleri bile anlayamıyoruz ki. Ne desek boş. He kanka Kaku'nun kılıcı var Lucci'den güçlü :byee:
Burada sorulmak istenen şey Kaku kılıç ustası diye neden Jyabura'dan çok çok üstün oluyor bu adam meyveyi yemeden önce de kılıç ustasıydı zaten reis. Ayrıca Zoro ile dövüşünde son ana kadar 4 kılıç stili kullanmamıştı bu adam. Dourikiyi ölçerken kılıçla vurmadı diye mi gücünü tam alamadı Fukuro. Yani kılıç ile vursaydı 3500 douriki mi çıkacaktı Kaku. :D

Son düzenleme:
Burada sorulmak istenen şey Kaku kılıç ustası diye neden Jyabura'dan çok çok üstün oluyor bu adam meyveyi yemeden önce de kılıç ustasıydı zaten reis. Ayrıcıa Zoro ile dövüşünde son ana kadar 4 kılıç stili kullanmamıştı bu adam. :D
Kanka meyvesi zaten bariz bir şekilde daha iyi. Savaş zekası daha iyi. Fiziksel güç ve savunması daha iyi. Kılıçla 10 kat daha güçlü demiyorum ben de. Kılıcın katma değerini görmezden gelmeyin hiç yokmuş gibi hiçe saymayın diyorum. Ne var bunda ? Kaku babasının hayrına mı kılıçlarını aldıktan sonra cehennemi yaşayacaksın dedi ? İlginç.

Kanka meyvesi zaten bariz bir şekilde daha iyi. Savaş zekası daha iyi. Fiziksel güç ve savunması daha iyi. Kılıçla 10 kat daha güçlü demiyorum ben de. Kılıcın katma değerini görmezden gelmeyin hiç yokmuş gibi hiçe saymayın diyorum. Ne var bunda ? Kaku babasının hayrına mı kılıçlarını aldıktan sonra cehennemi yaşayacaksın dedi ? İlginç.
Tabi ki kılıç işini görmezden gelemeyiz hele ki seride son dönemde çok önemli hale geldiler ama fiziksel güç ölçülürken eğer kılıç ile ölçtürse fark çıksa bile çok büyük bir fark olmazdı he Jyabura'yı daha teknik çizse bu sorunlar olmazdı çok az teknik gösterdi adam hali ile sönük kaldı zaten o dövüşte Sanji adam akıllı zorlanmadı bile Jyabura'ya karşı tek sıkıntı zamandı DJ'ye geçti iki tane çaktı gömdü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık