Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silinmiş Üye

Bence King burnu yamulduysa bunu dile getirir, aksi takdirde Oda'nın çiziminde vardır bi cacıklık.
Gururlanıp yok öyke birşeyde diyebilir başkaları laf yapmasın diye ama king'i bir kez olsun gören var ise anlayıp söylerdi o zaman ne gerek kaldı gururlanmaya bilmiyorum her türlü şey olabilir :\

Anketler, anketler... Biz zamanında ne anketler gördük gül gül öldük. Arc başında tek yiyen adamın arc sonunda aynı adamı indirmesi millete mantıklı geliyor diye biz de mi mantıklı bulucaz ?
Hayır, çoğunluk mantıksız olabilir. Ama ben senin "Luffy fanları dışında mantıklı bulan yoktur" eleştirine cevap niteliğinde bu anketi gösterdim ve böyle dediğine göre sanıyorum ikna oldun :gamyon:

Ayrıca o anketi yanlış yorumluyorsun bence. Çünkü Kaido'nun yenilmesini tamamen mantıklı bulan kesim %20. Diğer kesimlerin hep bir "ama" sı var.
Bence bunu demeden önce hangi seçeneğe vermişim buna bir bak anket açık anket. Ben de "ama"'lı olan seçeneğe oy verdim. One Piece zaten hiçbir zamab aşırı mantıklı bir seri olmadı. Ama Luffy'nin Kaido'yu dövmesiyle Lucci'yi dövmesi arasında en ufak fark yok. İkisinde de tek yedi, ikisinde de ani güçlenmeyle rakibini indirecek. Hatta CP sagadaki güçlenmesi daha bile mantıksızdı.

Benim kafamdaki güç seviyesi yanlış çıkmadı çok şükür. Aksine Luffy tek yediğinde millet patlayınca biz normal karşıladık. Olması gereken buydu çünkü.
Şuanda anlaşılan o ki yanıldınız. Demek ki Oda'nın mantığında tek yemek için yeterli olan güç farkı serinin geldiği yerde o kadar zor kapanan bir güç farkı değil. Zaten bu tekin sebebi yıllarca çalışarak edinilen fiziksel güçle falan alakalı değil, kral hakiyle alakalı. Kral Haki zaten Luffy'nin fazlasıyla yetenekli olduğu bir alan. Rayleigh çok önceden bu dövüştükçe kendi kendine gelişir demişti. Bir noktada patlama yapacağı barizdi zaten.

Kılıç ustaları konusundaki güç seviyelerinde patlayanlar da siz oldunuz. Hedef tahtası değiştirmeyelim şimdi. Gerekli deliller forumun tozlu sayfalarında mevcut ;)
Kim nerede patlamış? Mihawk'ın seviyesi hakkında kendi fandaşlarına karşı kim savaştı senle omuz omuza?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık