Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana göre Hawkins'in kemiksiz 20 oyu çıkar. Hem baştaki yorumlarla da karşılaştırırdık.
Hawkins'i niye küçümsüyorsun ki oradaki yorumlardan da göreceğin üzere adam süpernova kaptanı, Zoro'nun üzerinde bir adamksjs :hhh:
Hawkins zaten güçlü karakter ama çatı beşlisi diğer novalara öyle bir fark attı ki sağlam bir güç göstergesi görmediğimiz sürece en güçlü beşli belli.

Bana göre Hawkins'in kemiksiz 20 oyu çıkar. Hem baştaki yorumlarla da karşılaştırırdık.
Hawkins'i niye küçümsüyorsun ki oradaki yorumlardan da göreceğin üzere adam süpernova kaptanı, Zoro'nun üzerinde bir adamksjs :hhh:
Zoro'nun luffysiz dalmaya korktuğu adam tabiki de zoro dan güçlüdür. :a::oleyo2:

Lobimiz köklü bir kuruluştur. Sallansa da yıkılmaz. Tıpkı Roronoa Zoro gibi :a:
Yalnız şaka bir yana bu konuyu da tartışmaya açmak lazım. Bana kalırsa Luffy işin başında tek yemeseydi eğer Kaido'yı geçmesinde hiçbir sakınca yoktu. Bu adam arc başı yc1 seviyesindeydi zaten. Arada amiral seviyesü de var evet. Ama amiral ile yonkou arasında sanıldığı kadar da derin bir fark yok bence. Oda 1 seviye atlatmak yerine 2 seviye atlattı. Bunun da altyapısunu oluşturdu aslında. Hem silahlanma hem kral hakiyi geliştirecek Luffy.

Yani Hyo ile aldığı eğitimle amiral oldu.

Kaido ile dövüşürken de Kaido seviyesine gelecek

Yalnız şaka bir yana bu konuyu da tartışmaya açmak lazım. Bana kalırsa Luffy işin başında tek yemeseydi eğer Kaido'yı geçmesinde hiçbir sakınca yoktu. Bu adam arc başı yc1 seviyesindeydi zaten. Arada amiral seviyesü de var evet. Ama amiral ile yonkou arasında sanıldığı kadar da derin bir fark yok bence. Oda 1 seviye atlatmak yerine 2 seviye atlattı. Bunun da altyapısunu oluşturdu aslında. Hem silahlanma hem kral hakiyi geliştirecek Luffy.

Yani Hyo ile aldığı eğitimle amiral oldu.

Kaido ile dövüşürken de Kaido seviyesine gelecek
Luffy neredeyse hiçbir zaman yendiği rakibin seviyesine gelmiyor kanka kusura bakma :) O yüzden Kaido seviyesine de gelemeyecek. Amiral seviyesi olacak ama her türlü. O çok net. Belki bir tık daha üstü.

Luffy neredeyse hiçbir zaman yendiği rakibin seviyesine gelmiyor kanka kusura bakma :) O yüzden Kaido seviyesine de gelemeyecek. Amiral seviyesi olacak ama her türlü. O çok net. Belki bir tık daha üstü.
Ya hacım böyle bakıyorsan o zaman neden bu kadar sinirleniyorsun Kaido'nun düşme ihtimaline? :D. Sonsuza kadar ortalama shici ayarında takılsın mı bu çocuk?

-----------------------

Öte yandan bu argüman daha önce de dile getirildi. Ama sebebini anlamadım. Böyle düşünmeye iten şey nedir? Hadi Luffy'e avantaj verilen dövüşleri anlarım. Ama hiçbirzaman kelimesi abartı değil mi sence?

Ya hacım böyle bakıyorsan o zaman neden bu kadar sinirleniyorsun Kaido'nun düşme ihtimaline? :D. Sonsuza kadar ortalama shici ayarında takılsın mı bu çocuk?

-----------------------

Öte yandan bu argüman daha önce de dile getirildi. Ama sebebini anlamadım. Böyle düşünmeye iten şey nedir? Hadi Luffy'e avantaj verilen dövüşleri anlarım. Ama hiçbirzaman kelimesi abartı değil mi sence?
Güç dengelerinin içinden geçtiği için sinirleniyorum. Luffy'yi yonkou seviyesine getirmediysen ki bu çocuğun 2 önceki rakibi Cracker'di ne yonkousu onu anlamıyorum zaten de... Yanlış şeyler bunlar :/

3-5 örnek vereyim dostum.

Luffy Croco'yu yendiğinde Croco seviyesinde miydi ? İki sefer rahatlıkla yenildi. Suratına balgamı düştü kurtuldu. Kanım sayesinde sana dokunabiliyorum dedi herif taşı toprağı kurutuyor çöller oluşturuyor yarım(0,5) litre kana nalları dikti. Croco yenilsin diye bu kadar takla attıktan sonra ben sana Croco seviyesi der miyim ? Dememmm :)

Enel'i yendiğinde Enel seviyesi bir karakter miydi ? Enel belki de iki yıl öncesinin en güçlü 2 isminden biriydi. Onu da anti muhabbetine yendi. Logiaya hakiyle dokunursun anti muhabbetiyle değil. Normalde adama dokunamaması bile gerekir herifi yendi. Yersen..

Moria'yı yendiğinde Moria seviyesi miydi ? 1000 gölgeyi bana soksalar Roger ve Wb'yle yer içer kalkar mekanlarda hava atarım.

Kata'yı yendiğinde Kata seviyesi miydi ? Her konuda Kata'dan geri olan adam Kata'nın kendini yaralaması ve yere atmasıyla kazandı sayıldı. Dövüşte hakem olsa Kata hakemi aldatmaya yönelik hareketten kırmızı yerdi.

Gibi gibi...

@twei Koca korsanları vs Zoro böyle olur.

Ana'da olsun dövüşte,zaten Zoro Asura açsa,Kata direk anası için endişelenecek,Katakuri reyizzin endişlendiğini gören tüm kardeşler de endişeye kapılacak.Koca ana büyük ihtimalle dili dışarda gülmeye devam edecek.

Zoro tam saldırıya geçince,Kata siper olacak Anasına ve tek yiyerek oyun dışı kalacak.

Ve sonrasında Anamı da yenecek misin diye soracak Zoro'ya ?

Zoro'da tüm sülaleni diyerek hepsini pata,küte dövecek.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık