Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Big Mom'u pazarlayan Carmel belki de ileride Filo Amirali bile olabilir o derece potansiyelli diyordu. Filo amirali kim? Akainu. Belki de olmuştur ama bilemeyiz.

Yani Akainu'yu Yonko'dan aşağı bekleyen hata eder.
Ben bu anlamı çıkarmıyorum Aokiji, Aka hatta Kizaru çok yakın seviyeli adamlar Aka at başı önlerinde. Kanunsuz imparatorların bir farkı olmalı bence yoksa direnemezler hükümetin sistemi karşısında, ezilip giderler.

Ben bu anlamı çıkarmıyorum Aokiji, Aka hatta Kizaru çok yakın seviyeli adamlar Aka at başı önlerinde. Kanunsuz imparatorların bir farkı olmalı bence yoksa direnemezler hükümetin sistemi karşısında, ezilip giderler.
Niye direnemesin ki onlar da kendi çaplarında küçük birer hükümetler. Carmel kendisi amiral ile filo amiralini ayrı tutuyor orada. Yani yazar bunu vurgulatmış. Amirallerin de gücünü oradan hesap etmek lazım çünkü Akainu ile 10 gün dövüştüğü söylenen bir Aokoji var. Sağ kol seviyesinin çok üstündeler yani.

Şu seride sağ kolların misyonlarının sadece korları dövmek olduğuna cidden inanan vardır yahu.Fuji ile Greenbull 3 ortalama komutan+Sabo'yu muhtemelen zar zor yenmiş iken hemde.Amirallerin hepsi aynı seviye değil.Kuzan ile Akainu Kizaru'dan bariz daha güçlü adamlar.Bu ikisi Ryokugyu ve Fuji'den de bariz daha güçlü.

Şu seride sağ kolların misyonlarının sadece korları dövmek olduğuna cidden inanan vardır yahu.Fuji ile Greenbull 3 ortalama komutan+Sabo'yu muhtemelen zar zor yenmiş iken hemde.Amirallerin hepsi aynı seviye değil.Kuzan ile Akainu Kizaru'dan bariz daha güçlü adamlar.Bu ikisi Ryokugyu ve Fuji'den de bariz daha güçlü.
Zaten ikisi ayrı olmasa Filo Amiralliği için öne çıkan iki isim olmazdı. Ama Kizaru'yu dışarıya itmen hata. Kizaru da çok üst seviyede. Fuji ile Greenbull için ise sağkollar onları belki zorlayabilir ama yine de onlardan önde olduklarını düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık