Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji Luffy'yi Katakuri'den daha sağlam dövmüş bile olabilir. Mızrak yemesi işi bozuyor bir tek. Luffy ayna dünyasından çıkınca utanmasa çakma Madara samuray abiyle bile kapışabilecek durumdaydı.

Harbi nasıl dövmüş çocuğu ya, Luffy'i Allah'ına kavuşturacakmış neredeyse üzerinden zaman geçmesine rağmen ağzını toparlayamamış :hhh:

Üye silindi 1004

Orada Luffy'i kovalayan birilerini görmüyorum artı olay sadece kaçmak da değil, yemek de yemiyordu bu salak :oleyo2:

@Yubashiri-sama O değil de Sanji nasıl vurduysa konuşmayı bile unutmuş yeni fark ettim xD
@Chris Adam orada Luffy’nin beyninin yarısını aldığı için ağlıyor. Sanji düşmana vurur gibi vursaydı Luffy yalvaramazdı bile. Oven bile Luffy’den daha sağlamdır kaç Sanji tekmesine dayandı. Luffy’nin tek tekmeyle nefesi kesildi. Dayanıklılık konusunda Oven > Base Luffy

Orada Luffy'i kovalayan birilerini görmüyorum artı olay sadece kaçmak da değil, yemek de yemiyordu bu salak :oleyo2:

@Yubashiri-sama O değil de Sanji nasıl vurduysa konuşmayı bile unutmuş yeni fark ettim xD
Ace ne yapardı orada? Orada zaten yiyebileceği yemek yoktu. Ace öyle bir söz vermez (orada bekleyeceğini , yemek yememeyi boşver) ve de onu oraya bağlayan bir şey olmazdı o yüzden kaçardı mı diyon? Yoksa söz vermezdi ama kaçmazdı mı diyon? Söz verirdi ama kaçardı mı diyon? Söz verirdi kaçmazdı mı diyon? Ne diyon? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık