Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido hesap kitap adamı kendinden zayıf olanlara karşı.Shutenmaru ile illaki dövüşmüştür 20 yılda ama gördüğünüz gibi adam ölmemiş.Çünkü onu istiyor.Kid'i de öldürmemiş Apoo gibi tayfaya katmak istiyor.
Luffy'nin gücünü iyi kötü gördü. Hatta görmesine bile gerek yok. Sezgileri ve hakisi varsa dövüşmeden de anlayabilirdi. Ona rağmen tek vuruşta öldürebileceğini düşünürse Kaido göründüğünden çok daha aptal ve karşısındakinin gücünü idrak etmekten aciz birisi demektir.

Luffy'nin gücünü iyi kötü gördü. Hatta görmesine bile gerek yok. Sezgileri ve hakisi varsa dövüşmeden de anlayabilirdi. Ona rağmen tek vuruşta öldürebileceğini düşünürse Kaido göründüğünden çok daha aptal ve karşısındakinin gücünü idrak etmekten aciz birisi demektir.
Zaten bunu yapabilmesi için kesici veya delici bir aletle ölümüne yapıştırması lazım. Elinde öyle bir şey yok.

Öyle. Bu aynı zamanda OP'un mantıksız dinamiklerinden birisidir. Tek yumrukla koca bir dağı tuz buz etsen dahi basit bir çakı kadar etki yaratamaz öldürme konusunda. :/
Kesici ve delici aletler her zaman biraz daha tehlikelidir zaten de adam dövüş çizebilmek için diğer darbelerin etkisini azaltıyor. Mesela Usopp ve Nami'nin ölmüş olması lazımdı Ulti'nin kafasından sonra.
Öyle birşey yok rakibin boynunu kırabilirsin.Ace'in söylediği gibi.
Luffy o sopadan gelecek tek darbeye ölmez MW.

Onu niye diye söyledim. Kendisine baktığını görüyor gözlerini bana dikmiş deminden beri bana bakiyor diyor. Oradan hareketle diyor çok normal diye.
O kısım nefes kontrolünden sonra oluyor ama.Öncesindeki konuşmalar farklı.
Zaten bunu yapabilmesi için kesici veya delici bir aletle ölümüne yapıştırması lazım. Elinde öyle bir şey yok.
Lastik olduğu için boynu kırılmayabilir ama Kaido zaten adamı yapmak istiyor.Hani ölmüş mü bir bakın ölmesi yazık olur gibi bir cümlede kurmuyor.Ölmediğine emin çünkü adamı yapmak istiyor vuruş gücünü görünce.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık