Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yasakladıkları tarihi yazıtlar, 4 kırmızı poneglif'in kopyalarına sahip olduklarını sanmıyorum. Bir zamanlar (roger döneminde) balık adam adasında olan ve şu an kimsenin yerini bilmediği 4. poneglif büyük ihtimalle gorosei'de. Mariejois tam tepesinde zaten balıkadam adasının
Bunu da yasaklamışlar, ellerinde kopyasını tutmadılarsa salaklık yapmışlar.

Üye silindi 5781

Yıldırımlı ada hakkında ne düşünüyorsun? Ulan kaç senedir bekliyorum işlemdi kavas Oda. :/
Raijin adasını ben de merak ediyorum.Hiçbir bilgi yok hakkında keşke birazcık ucundan bir şey gösterilseydi.Bi Urouge oraya gitmişti diye hatırlıyorum.Hiçbir düşüncem yok yani o adayla :D Bi tek bir teoriyle karşılaşmıştım zamanında.Oruç reis ilk Raijin adasında görüldü ardından Kaido'nun gözüktüğü mangada gökyüzü adasında görüldü.Apoo da hatırlıyorsan havada yürüyebiliyordu , bir teoriye göre Oruç da o şekilde yürüyüp bir gökyüzü adasına gitmiş ama ben böyle olduğunu düşünmüyorum.Raijin adasındaki yaşlı kadın Oruç'a şemsiye önermişti hatırlıyorsan.Hatırlıyorsan balonlarla Dünya Hükümeti uçma aracı yapmıştı(Reverie Arc'ında gözükmüştü bu araç.ismini unuttum.).Automatalar da balonlarla uçuyorlardı.Şemsiye ile uçma neden olmasın?
Raijin adası boşuna gösterilmedi diye tahmin ediyorum ben , o yaşlı kadının şemsiye önermesi vesaire.Eiichiro Oda hep böyle noktaları ucu açık bırakıp gerisini hayal gücü olan okuyuculara bırakır.Belki Oruç anavatanını yok eden Enel'i arıyordur?
Kim bilir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık