Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güzel bağlar inşallah. Şayet adanın konumunu bilip de bir önlem almamak saçma olur.
Raftelin tam olarak nasıl bir yer olduğunu bilmiyoruz, gökte mi yerde mi portalla mı gidiliyor görünmez mi vs vs. Şu anki hükümetin raftelin yerini bildiğini de sanmıyorum zaten, o bayrak ve taht 800 yıl önce bilenler tarafından yapılıp sır olarak kalmıştır

Raftelin tam olarak nasıl bir yer olduğunu bilmiyoruz, gökte mi yerde mi portalla mı gidiliyor görünmez mi vs vs. Şu anki hükümetin raftelin yerini bildiğini de sanmıyorum zaten, o bayrak ve taht 800 yıl önce bilenler tarafından yapılıp sır olarak kalmıştır
O yazıtların okunmasını ve çoğaltılmasını yasaklamıyorlar mı? Ellerinde kopyaları olmalı.

Üye silindi 5781

Nedense bana denizde değil gibi geliyor Raftel.Öyle olsaydı denizde rastgele dolaşan bir gemi grubu bulabilirdi.
Ya gizli bir ada ya da gökteki bir ada olduğu yüksek olasılıklı da hangisi bilmiyoruz.

Nedense bana denizde değil gibi geliyor Raftel.Öyle olsaydı denizde rastgele dolaşan bir gemi grubu bulabilirdi.
Ya gizli bir ada ya da gökteki bir ada olduğu yüksek olasılıklı da hangisi bilmiyoruz.
Ya ben de o tarz bir şey düşünüyorum, rastgele bulunma olasılığını 0'a indirgeyecek bir özelliği olmalı

O yazıtların okunmasını ve çoğaltılmasını yasaklamıyorlar mı? Ellerinde kopyaları olmalı.
Yasakladıkları tarihi yazıtlar, 4 kırmızı poneglif'in kopyalarına sahip olduklarını sanmıyorum. Bir zamanlar (roger döneminde) balık adam adasında olan ve şu an kimsenin yerini bilmediği 4. poneglif büyük ihtimalle gorosei'de. Mariejois tam tepesinde zaten balıkadam adasının

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık