Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

Genel olarak herkese bir sorum var.Kaçırmış olabilir miyim bilmiyorum , yüksek ihtimalle kaçırdım ya da hikayenin bu noktasında bir bilinmeyen var
Geçen gün Monkey D. Dragon'un | Sırrı ve Kökeni teorisini yazarken bir şey farkettim.
Roger , Gülünç masalı bulduktan sonraki yani o efsane gülüşten sonraki manganın ilk sayfası şu şekilde.
Sorum şu
Roger'ın Korsanlar Kral'ı olduğu nasıl diğer kuruluşlar tarafından öğrenildi?
Nasıl bir anda medya ve Dünya Hükümeti bir anda bundan haberdar oldu?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Genel olarak herkese bir sorum var.Kaçırmış olabilir miyim bilmiyorum , yüksek ihtimalle kaçırdım ya da hikayenin bu noktasında bir bilinmeyen var
Geçen gün Monkey D. Dragon'un | Sırrı ve Kökeni teorisini yazarken bir şey farkettim.
Roger , Gülünç masalı bulduktan sonraki yani o efsane gülüşten sonraki manganın ilk sayfası şu şekilde.

Sorum şu
Garp kovalarken olmuş olabilir. Ya da akla gelebilecek başka senaryolar. Eğer casus yoluyla olsa mangaka bunun şüphesini vermek için bahsederdi diye düşünüyorum. Bir karakterin ağzından söyletebilirdi. Çok sever böyle şeyleri malum. Yine de ihtimal dahilinde.

Sorum şu
Her zamanki gibi. Oden'in WB'nin tayfasında olduğunu nasıl öğrenip gazeteye yazdılarsa. Yani tayfadan biri birilerine anlattı. Denizcilerin kulağına gitti. Aslında bunu hiç haber yapmasalar daha iyyimiş onlar için. Orda ne olduğunu Roger söylemedi, denizcilerden belli başlı birileri bilse de çoğu bilmiyor. Hem Roger'ı bu konuma getirmiş olmazlardı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oda tam bir detay adamı. Aşağıda attığım sayfa 696. bölümden bir kare. Kin'emon ve Momonosuke yemek yerken ağlıyorlar. Luffy bunu yemeğin çok lezzetli olmasına bağlıyor, ancak Sanji olayın arkasında farklı bir şey olduğunu anlıyor. Yüzlerce bölüm sonra ise Wano'da insanların açlıktan nasıl kırıldıklarını görüyoruz.

Oda tam bir detay adamı. Aşağıda attığım sayfa 696. bölümden bir kare. Kin'emon ve Momonosuke yemek yerken ağlıyorlar. Luffy bunu yemeğin çok lezzetli olmasına bağlıyor, ancak Sanji olayın arkasında farklı bir şey olduğunu anlıyor. Yüzlerce bölüm sonra ise Wano'da insanların açlıktan nasıl kırıldıklarını görüyoruz.

Sanji çok uzak bir geleceği görüyor diyebilir miyiz ?

Evet güzel detay haklısın. :good:Yeni bilgiler ortaya çıktıkça geçmişe dönüp bu detayları fark edebilmek güzel seride.

Benzer lafları Jinbei de Luffy'e söylüyordu.Güneş korsanlarının da böyle bir açlık döneminden geçtiğini söyleyebilirmiyiz o halde ?

Bu panel aklına gelen bir şey mi yoksa kurcalarken mi denk geldin hocam?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık