Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk R yaptı demiyorsun da. :D

Babunlarla tarla ekmeye git dedi resmen Croc. Buna rağmen Çibi Mihawk takti R ye. Bir de bunun öncesi "Kara kılıcım" falan diye sayıklıyordu Luffy'e. ;)
O sıra;''Luffy bunu da kendine hayran bırakmış, hayret.'' gibisinden iç çekiyordu reis. O an timsah falan umurumda değildi Mihawk'ın, sadece Luffy'i analiz ediyordu, anlayın artık bunu.

O sıra;''Luffy bunu da kendine hayran bırakmış, hayret.'' gibisinden iç çekiyordu reis. O an timsah falan umurumda değildi Mihawk'ın, sadece Luffy'i analiz ediyordu, anlayın artık bunu.
Ben öyle bir iç çekme göremiyorum malesef. Aksine "Crocodile" falan diyordu karşısında görünce...

Peki neden Ivankov, Daz, Vista gibi karakterler engelliyorken vazgeçmiyor bu Mihawk? Hadi onu da geç Daz slashi durdurduktan sonra bile diyor "Patronun emri" diye. Buna rağmen sana göre umrunda olmayan Mihawk devam etti. Croc gelince ise tamamen bıraktı. Hakaret yemesinden bahsetmiyorum bile.

Ben öyle bir iç çekme göremiyorum malesef. Aksine "Crocodile" falan diyordu karşısında görünce...

Peki neden Ivankov, Daz, Vista gibi karakterler engelliyorken vazgeçmiyor bu Mihawk? Hadi onu da geç Daz slashi durdurduktan sonra bile diyor "Patronun emri" diye. Buna rağmen sana göre umrunda olmayan Mihawk devam etti. Croc gelince ise tamamen bıraktı. Hakaret yemesinden bahsetmiyorum bile.
Peki Luffy o savaşta Croco'ya dalmayı düşünürken Mihawk'la dövüşmeyi göze alamadı? :hhh:

Daha g2-g3 kullanmayan Luffy'den dayak yiyen Croco'nun daha güçlü döneceğine inanıyorsun da o savaş üzerinden Mihakw'ı güçsüz görüyorsun. :D Croco'ya olan tarifeden olur işte. ;)

Croco'nun Alabasta'daki ezikliği üzerinden atması gerekiyordu. Mihawk, deniciler, Akainu ve Mingo bu eziklikten kurtulmak için iyi birer fırsattı. Var gücüyle ona buna atarlandı, Mihawk bunu gördü tabi, eziklikten kurtulma çabasını. Şu ezik kendini biraz ispatlasın, adam olsun deyip yol verdi, büyüklük yaptı, olay bu.

Peki Luffy o savaşta Croco'ya dalmayı düşünürken Mihawk'la dövüşmeyi göze alamadı? :hhh:

Daha g2-g3 kullanmayan Luffy'den dayak yiyen Croco'nun daha güçlü döneceğine inanıyorsun da o savaş üzerinden Mihakw'ı güçsüz görüyorsun. :D Croco'ya olan tarifeden olur işte. ;)
Dalmayi düşünürken derken? Wb sahnesini kastediyorsun sanırım.

Şöyle açıklayayım o zaman belki daha iyi olur.

Croc WB'yi hedef alıyor ve o sıra Luffy G2 açıp son anda engelliyor. Buna rağmen tekrardan saldırı yapmayıp "Demek bu adam Beyazsakal, Ace bu adamı seviyor ona dokunma" diyor. Daha sonrasinda ise hiç bir olay görmüyoruz ki Wb adamları geliyor ve Croc savaşmaya devam ediyor o olay sonunda. Kısaca Luffy sadece WB'ye olan saldırıyı son anda durduruyor yani senin dediğin gibi dövüşme fikri yok.

Zaten Mihawk olayi da bununla ilgili Shichinukailer öyle kolay rakipler değil ve Luffy orada Ace'i kurtarmak istiyor bu yüzden de Mihawk ile zaman kaybetmek istemiyor çünkü idam saati yaklaşıyor. Farkindaysan zaten Luffy durmadan platforma doğru hareket halinde ve Mihawk o ara karşısına geliyor.

Alabasta zamanini göze alırsan seride sana tutarsiz 100 tane şey söylerim ki hiçbiri de yanlış değil. Yani G2 G3 süz farketmiyor malesef serinin şu durumunda. Luffynin G2 ve G3 ile yapamadiklarini Croc MF de çok rahat bir şekilde yapıyordu. ;)

"Croc güçlü dönecek" fikri biraz yanlış. Siz diyeceksiniz onu ileride çünkü Croc zaten güçlü bir karakter bunu Mangaka kendisi bizzat diyor. Yani seri başlarinda işlenmesi onu bu şekilde gösterebilir fakat ID, MF ve Mangakanin karakter hakkinda Alabasta sonrası dediği şeyler çok farklı o yüzden Mihawk hakkinda işlenenler bence Croc'a göre daha kötü. :D

Size göre Yonkou seviyesi adam ama MF de durumu gördük. :S

Croco'nun Alabasta'daki ezikliği üzerinden atması gerekiyordu. Mihawk, deniciler, Akainu ve Mingo bu eziklikten kurtulmak için iyi birer fırsattı. Var gücüyle ona buna atarlandı, Mihawk bunu gördü tabi, eziklikten kurtulma çabasını. Şu ezik kendini biraz ispatlasın, adam olsun deyip yol verdi, büyüklük yaptı, olay bu.
Bunlar bana daha çok Mihawkcilarin bahaneleri gibi geliyor.

Size göre Croc boş atar yapıyor ama kimsede sesini çıkartıp "Sen ne diyorsun?" diyemiyor neden acaba? Oysa ki Moria da Luffye yenildi onunda bu tarz şeylere ihtiyaci vardı MF de ama karşısına Jinbe gelince ne duruma düştü gördük... ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık