Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Moria’nın anlattığı Kaido şeytanın ta kendisi zaten. Ben o imajı unutalı çok oldu. Karakterlerin kıçları başları ayrı oynayabilir bu arada ama işte bunun için o karakterleri tanıtması göstermesi hatta hepsine gerekirse flashback yapması lazım.
En başta Kaido’yu Napolyon gibi çizmişti zaten.Ne yaptığını kendi de bilmiyor madara olayına döndü.Serinin sonu belli ama kaido ve mom gibi imparatorlar belli değildi eminim.Ondan böyle absürdlüklere imza atıyor.

En başta Kaido’yu Napolyon gibi çizmişti zaten.Ne yaptığını kendi de bilmiyor madara olayına döndü.Serinin sonu belli ama kaido ve mom gibi imparatorlar belli değildi eminim.Ondan böyle absürdlüklere imza atıyor.
Ben bu adamın saçma sapan hikaye işleyişini görünce aklıma hep şey geliyor. Birisi seri ile ilgili bir tahmini tutturursa onu değiştiririm gibi saçma sapan bir açıklaması vardı.

Muhtemelen Law'ın meyvesinin ölümsüzlüğü üstünde işleyecekti ama teoriler gelince ve law'ın çok sağlam bir fan kitlesi olunca bunu yapamadı. Sonrasında zaten kendi oluşturduğu karakterlerin altında kaldı. Ne demişler imam osurursa cemaat ....... aynı durum.

Moria’nın anlattığı Kaido şeytanın ta kendisi zaten. Ben o imajı unutalı çok oldu. Karakterlerin kıçları başları ayrı oynayabilir bu arada ama işte bunun için o karakterleri tanıtması göstermesi hatta hepsine gerekirse flashback yapması lazım.
İşte sıkıntı bu. Oda'nın One piece yazma tarzı bizim hükümet gibi ne olursa olsun her zaman işler çok iyi gidiyor.

Jacki bir ara Katakuri ile kıyaslıyorduk

Valla şu wanoyu Kaydonun adamları görünce Katakuri hepsini üst üste koyar. Ap ayrı bir karakterdi kendisi.

Jacki bir ara Katakuri ile kıyaslıyorduk

Valla şu wanoyu Kaydonun adamları görünce Katakuri hepsini üst üste koyar. Ap ayrı bir karakterdi kendisi.
Hala kıyaslanır ki adam çok güçlü.Ama kedi ve köpek sulong formlarıyla Jack dengi oldular bence.Yani adamın karşısında 2 tane kendi gibi Jack vardı ve yenildi.Kaido boşa övmüyor.2 Sulong amiral altı her karakteri indirirler bence beraber dövüştüklerinde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık