Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güzel rüya.Tek Kong Gunlık işi var.Vergo'dan dayanıklı Page One G3 yiyince çenem kırılıyordu diyor.Vergo kim de g4 tanklıyacak.
Page1ın nasıl Vergodan dayanıklı olduğu tescillendi anlamadım.
Vergo'yu Law bile tekledi gibi bir şey oldu.
Law böldüğü herkesi tekler adamın meyve özelliği buna yarıyor. Vergo ile beraber tüm adayı bölmesi de ayrı bir durum tabi. Dalga mı geçiyorsunuz abi.

G4'ün jöle yaptığı Dof'u pek abartmışsınız. Meyve kullanımından başka bir esprisi yok. Gözlem çok zayıf, kokası ise Bellamy'ninkinden hallice.
Cracker Luffy'yi resmen yedirdi içirdi, aç koymadı. Ona rağmen 12 saat dövüştüler. Cracker'ın ne kadar büyük bir handikapla dövüştüğünü düşünün biraz...
Asdşfghj

G4'ün jöle yaptığı Doflamingo diyorsun, Luffy'in G4 ile tek darbede Cracker'i kuklalarıyla beraber darmadağın etmesinden bahsetmiyorsun :hhh:

Cracker'in karşılaştırılacağı adam olsa olsa Law'dır. :)

Son düzenleme:
Asdşfghj

G4'ün jöle yaptığı Doflamingo diyorsun, Luffy'in G4 açar açmaz yaptığı ilk saldırıda Cracker'in kuklalarıyla beraber darmadağın olmasından bahsetmiyorsun :hhh:

Cracker'in karşılaştırılacağı adam olsa olsa Law'dır. :)
Katakuri Kong Gun yedikten sonra kardeşinin nasıl yenildiğini anlıyor.Yani yakalayıp vursa krakere Tank moduna yada bir final saldırısına bile gerek yok Kata'ya göre.Kraker yatsın kalksın sert bisküvi meyve gücüne dua etsin.Bisküvilerin arkasına saklanıp rakibi yormasa adamın kısa sürede yenileceği açık.Hatta o da değil aynı bisküvilerden tekrar asker yapabilme durumu olduğu için Luffy'e ters geldi bu kadar uğraştırdı.Olaylar yeme şeklinde gelişti.Sonuçta Luffy'nin alan etkili meyvesi yok.Zoanlar gibi hep kendi bedenini kullanmak zorunda.Luffy için ters rakipti.Fakat tersliği güce yoruldu.

Katakuri Kong Gun yedikten sonra kardeşinin nasıl yenildiğini anlıyor.Yani yakalayıp vursa krakere Tank moduna yada bir final saldırısına bile gerek yok Kata'ya göre.Kraker yatsın kalksın sert bisküvi meyve gücüne dua etsin.Bisküvilerin arkasına saklanıp rakibi yormasa adamın kısa sürede yenileceği açık.Hatta o da değil aynı bisküvilerden tekrar asker yapabilme durumu olduğu için Luffy'e ters geldi bu kadar uğraştırdı.Olaylar yeme şeklinde gelişti.Sonuçta Luffy'nin alan etkili meyvesi yok.Zoanlar gibi hep kendi bedenini kullanmak zorunda.Luffy için ters rakipti.Fakat tersliği güce yoruldu.
Luffy zaten kırmakta zorlanmıyordu. Sadece Cracker tekrar yapabiliyordu. Askleri kukla yapabilecek karakter karşısında ne kadar etkili olur acaba...

Üye silindi 1004

Hayır tam tersine şapka bırakma işi saygı duymanın yanında bir anlamda da aşağılama.Biri şunun cenazesini kaldırsın yada al paranı bıraktım gidiyorum gibi birşey.:hhh:Doflamingo o durumlara düşmedi.Çünkü yendik ama nasıl yendik bilmiyorum bir sürü olay yaşandı yardımlar aldık durumu vardı.
İmkanı olsa bile bırakmazdı bence. Birbirimizi kandıramayalım. Dof’u saldırgan ve terbiyesiz kişiliğinden dolayı hiç sevmedi. Ayrıca Dof’un annesi, babası ve kardeşi ölü. Akrabası olmayan adamı sevmez Luffy söz veremediği için.:hhh:

İmkanı olsa bile bırakmazdı bence. Birbirimizi kandıramayalım. Dof’u saldırgan ve terbiyesiz kişiliğinden dolayı hiç sevmedi. Ayrıca Dof’un annesi, babası ve kardeşi ölü. Akrabası olmayan adamı sevmez Luffy söz veremediği için.:hhh:
Aynen haklısın.Bunun olması için şöyle bir diyalog lazımdı. :D Mümkün olmasa da.

Doffy : Kutsal ejderleri indirmeye gidecek misin ? Gidersen anama da bir mezar yaptır orada.
Luffy : ....
Doffy : ( Biliyordum gülüşü )

Üye silindi 1004

Aynen haklısın.Bunun olması için şöyle bir diyalog lazımdı. :D Mümkün olmasa da.

Doffy : Kutsal ejderleri indirmeye gidecek misin ? Gidersen anama da bir mezar yaptır orada.
Luffy : ....
Doffy : ( Biliyordum gülüşü )
Artık Doffy onu hapisten çıkınca der

Doffy: Yedi ceddimi indirmeye gidecek misin?

Oda boşuna içeri atmadı sonsuza kadar da tutamaz.:hhh:

Artık Doffy onu hapisten çıkınca der

Doffy: Yedi ceddimi indirmeye gidecek misin?

Oda boşuna içeri atmadı sonsuza kadar da tutamaz.:hhh:
Son savaşta kutsalların karşısına çıkıp hani şu korsanlardan dağ yapıp üzerine oturması gibi yapmazsa birşey bilmiyorum ben.:hhh:Croco gibi bizzat yardım etmese de asıl düşmanımın düşmanı tarafında yer alayım bari diyecektir.Katkısı olur.Ulusal hazineyi duyurmakla zaten işe yarayacak bence ama dövüş konusunda da yapacaktır icraat.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık