Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En güçlü yonkou şeysi neredeydi hatırlamıyorum o yüzden buraya yazayım.

Bir yonkou var, Dünya Hükümetinde gizli bağlantılar kurmuş, sıkışınca Gorosei'ye gidip sızlanıyor.
Bir yonkou var, köşe bucak her yerde herkesten saklanıyor ve uygun anı bekliyor.
Bir yonkou var, bilmemkaş kere yakalanmış, yakalanmaktan bıktığı için şelalelerin arkasına saklanıyor. (Saygılar şelale reyiz :sapkali: )
Bir yonkou var, açık adresini cümle aleme dağıtmış çoluğuyla çocuğuyla, torunuyla, tombalağıyla bir ada bellemiş, yıllardan beridir orada durur. Çay partileri düzenler, dünya hükümeti ve marine askerleri de öyle uzaktan "Aman bizi görmesin de partisinde eğlensin" diye bakıyor.

Yaov siz hangi vicdanla diğerlerini Linlin'den daha güçlü görürsünüz. Göz vardır, izan vardır, akıl mantık vardır. Siz nasıl diğerlerini Linlin'den daha güçlü görürsünüz.

Korsanfan bitmiş, okey korsanfana dönüyor, ohooo,o.
Bu kadar!
Bir gün herkes mamamın en büyük olduğunu anlayacak:mincika: Odanın mamayı düşürme çabaları bile hala işe yaramadı:rolleyes:

İşte tamamen Db kafasıyla manga okursanız Luffy'nin son sayıda o deve gear4 açtığına şaşırırsınız. Oars Jr'nın ödülü 550 milyondu, hadi o tamamen komutan seviyesinde değildi diyelim ama Tb Oz komutan seviyesinde değil diyen seriyi baştan okusun. Tb Oz'da 300 milyonluk Luffy'nin SAVAŞ GÜCÜ vardı. O devasa vücutta 300 milyonluk savaş gücüyle otomatik olarak 600 milyonluk savaş gücüne çıkıyordu zaten. Luffy'nin tekniklerini kullanıyordu. Kolu bacağı uzuyordu lastik gibi, Makinali atıyordu çoklu yumruklarıyla, seviyesi yüksekti. Tayfa+Nıghtmare Luffy işini bitirdi totalde. Nıghtmare Luffy olmasaydı orada Oz'u indiremezlerdide, Zoro kendi bizzat dedi '' Luffy ne yaptın bilmiyorum ama YETER ARTAR BİLE '' demişti finalde Oz'u indirdiklerinde. Nıghtmare Luffy epey güçlü dediğimde kimse gram inanmıyordu bana ama işte gördük TAMAMEN DRAGON BALL mantığıyla manga yorumlamamak gerektiğini. Oda Dragon Ball mantığıyla çizmiyor bu seriyi tamamen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık