Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nasıl yani bilmediğin şeye mi karşı çıkıp öyle olduğunu iddia ediyorsun? :D Hayır zaten Zoro’nun seri içinde önemli ve farklı yerde olduğuna dair bir sürü şey var. Yani bu konuya gerek yok bunun için.
Adam Luffy’nin hapsolduğu Kafesi taşırken Nami’yi, Mihawk’a boyun eğmezken Sanji’yi, İki kedi ile dövüşürken yardım için sapanla saldırı yapan Usopp’un saldırısını üstüne alırken (Kediler onlara saldırmasın diye) Usopp’u etkiliyor. Bende bu yüzden böyle bir düşüncemi dile getirdim :D
Bu etkilemeler sonucu mu bu kişiler tayfaya katılıyor yani?:ehe: Ulu Zoro...Tek hareketiyle tayfaya adam katan kaslı abimiz.:D

Reis hemen neden kızıyorsun ya. Gerçekleri duymak neden bu kadar kızdırıyor sizi? Zoro da diğer tayfa üyeleri gibi ikinci sınıf bir karakter.:D
Kızmadım reyiz yoruldum çünkü anlamak istemiyorsun yazdığımı :D Bu arada şu işaretlediğim yeri yazarak niyetini güzel belli etmişsin. Aslında benim bu olayla Zoro övmek gibi bir niyetim yok ama belli ki senin Zoro gömmek gibi bir niyetin var. O yüzden bu kadar karşı çıkıyorsun :D

Şimdi Luffy f
Kızmadım reyiz yoruldum çünkü anlamak istemiyorsun yazdığımı :D Bu arada şu işaretlediğim yeri yazarak niyetini güzel belli etmişsin. Aslında benim bu olayla Zoro övmek gibi bir niyetim yok ama belli ki senin Zoro gömmek gibi muhteşem bir niyetin var. O yüzden bu kadar karşı çıkıyorsun :D
Ohooo....Zoro'nun yerini söylemek bile haterlık olarak algılanıyor. Luffy bu serinin ana karakteri değil mi? Diğer tayfa üyeleri ikinci sırada değil mi? Yani sırf Zoro ikinci plana düşüyor diye bu gerçeği bile nefret olarak algılıyorsunuz.:D Tamam tamam Zoro ile Luffy iki ana karak....sfasfsa

Zoro’yu nasıl tayfaya kattığını biliyoruz Alpa’cığım. Hatta Zoro’nun ilk katıldığı anda; Eğer hayalimle arama girersem seni keserim mi/harakiri mi ne yaparım diyordu. Artı ben etkileme olayında ikisinin kemik kadro oluşurken üyeleri etkilediğini de yazdım. Eşeğin... su kaçırma olayını ise sen daha iyi bilirsin bence. Hani Aynı anda iki yonko alır falan... :D

Bunun Zoro’ya olan katkısını söylesene bana ya da eğer beraber kurmadılar diyelim eksisi ne merak ettim? :D
Biliyoruz evet yani tayfayi Zoro ile kurmadı demek oluyor bu.

Şimdi Luffy f

Ohooo....Zoro'nun yerini söylemek bile haterlık olarak algılanıyor. Luffy bu serinin ana karakteri değil mi? Diğer tayfa üyeleri ikinci sırada değil mi? Yani sırf Zoro ikinci plana düşüyor diye bu gerçeği bile nefret olarak algılıyorsunuz.:D Tamam tamam Zoro ile Luffy iki ana karak....sfasfsa
Biliyoruz evet yani tayfayi Zoro ile kurmadı demek oluyor bu.
Allahım Luffy fanları G4’e geçti, lütfen arkadaşlar hakiniz bitmeden sakinleşin sjsjjsks

Ben tekrar anlatayım; Şöyle ki Luffy, Zoro’ya gelirken adam tek başına ortada bir tayfa yok. Zoro’nun katılımıyla resmi bir şekilde bir tayfa oluşmaya başlıyor. Sonra asıl etken ise şu; Manga’yı okursanız baştan, özellikle Grand Line’a giderken yani Tayfa’nın kemik kadrosu oluşurken, Luffy kadar Zoro da Diğer üyeleri daha katılmadan etkiliyor. Bu da benim gözümde tayfayı beraber kurdular sayılır oluyor... Bunda Zoro’yu övecek ya da fanlık yapacak bir şey yok :D
Tayfayı beraber kurmak için öncesinde anlaşılıp konuşmak lazım. Bunun tek ve en güzel örneği rocks.

Tayfayı beraber kurmak için öncesinde anlaşılıp konuşmak lazım. Bunun tek ve en güzel örneği rocks.
Ben zaten ana etken Zoro demiyorum. Sadece Luffy kadar olmasa da Onun da etkisi var ilk zamanlarda özellikle. Bu yüzden “Sayılır” diyorum zaten reyiz :D
Valla haklısın, şimdi gökten kılıç falan düşer, başımıza iş almayalım. :D
Enma’lı Zoro>Luffy diyorsun yani :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık