Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido'nun ilk imajıyla şuan ki imajı arasında uçurum fark var.Bu kadar tırsak birini beklemiyordum.Adamı ilk görünce ultima benzetmesi yaptım ama bundan olsa olsa worm olur :artiz:

Ve kafasına aldığı tek sopa darbesiyle kendinden geçiyor?
Arkadan saldırı yiyor.Gafil avlarsan Roger'ı bile indirebilirsin.Bu adam iki cellatın elinde öldü zaten.O tarz şeyler doğuştan canavar olanlar için geçerli.Roger,Rayleigh,Shanks gibi adamların o kadar güçlü olmalarının sebebi normal vsde öyle bir darbeyi asla almamaları zaten.Shanks bir kere almış gözünü çizdirmiş nasıl aldım diye hayret edip beyazsakala anlatıyor.Beyazsakal gibi tanklama olayı yok bu tarz adamların.

Oden benim için net Amiral. Kaido da bence yakındır dediğin gibi. Hatta Oden yaşayıp tayfa kursa yonko tayfası bile olabilirlerdi... Kaido hala korkuyor adamdan ve orada olmadığından dolayı rahatlıyor...

Tamam yakınlardır ama O tek hamle işi çok sıkıntılı işte. O iş Kaido’yu beş paralık etti... Yüz yüze dövüşte Oden iki hamlede alıyordu kelleyi...
Kaido'da travma oluşturması hala Oden'in daha güçlü olduğu anlamına da gelmez. Oden sağlam bir ayar vermiş orası açık zaten. Ama 2. hamlede biterecek olması net belli değil. Evet Oden 2. hamleyi de yapmaya gidiyordu ama Kaido hiçbir şey yapamayacak mıydı belli değil. Ben onlara girmiyorum ben savaşın boyutundan seviyeleri hakkında çıkarım yapıyorum.

Arkadan saldırı yiyor.Gafil avlarsan Roger'ı bile indirebilirsin.Bu adam iki cellatın elinde öldü zaten.O tarz şeyler doğuştan canavar olanlar için geçerli.Roger,Rayleigh,Shanks gibi adamların o kadar güçlü olmalarının sebebi normal vsde öyle bir darbeyi asla almamaları zaten.Shanks bir kere almış gözünü çizdirmiş nasıl aldım diye hayret edip beyazsakala anlatıyor.Beyazsakal gibi tanklama olayı yok bu tarz adamların.
Hiç kıvırma kardeş Wb seviyesi dedin. :hhh:

Kaido'nun ilk imajıyla şuan ki imajı arasında uçurum fark var.Bu kadar tırsak birini beklemiyordum.Adamı ilk görünce ultima benzetmesi yaptım ama bundan olsa olsa worm olur :artiz:
İçine etti güzelim karakterin sırf Luffy bir adayı daha zulümden kurtarsın diye...

Kaido'da travma oluşturması hala Oden'in daha güçlü olduğu anlamına da gelmez. Oden sağlam bir ayar vermiş orası açık zaten. Orası tam net belli değil. Evet Oden 2. hamleyi de yapmaya gidiyordu ama Kaido hiçbir şey yapamayacak mıydı belli değil. Ben onlara girmiyorum ben savaşın boyutundan seviyeleri hakkında çıkarım yapıyorum.
Yani savaş boyutu olarak ne gördük ki zaten? Yonko’lar vuruşunda gök yarılıyor. Eee o anki Oden falan Yonko demedim zaten Alpa’cığım...

Bu arada o ikinci hamlede Kaido’nun kellesinin gideceği net. Son bölümde adam o sahneyi hatırlıyor. Eee olan şeylerde belli adamları araya girmişti acil olarak. O yüzden o belirsizlik kalktı artık. Kaido da oluşturduğu travma var ama sonuçta şöyle olaylara bakınca, İçinde ki travma daha adamı hatırlaması ile böyle yapıyorsa, Oden geri gelse daha farklı şeyler olur dedirtiyor insana...

Yani savaş boyutu olarak ne gördük ki zaten? Yonko’lar vuruşunda gök yarılıyor. Eee o anki Oden falan Yonko demedim zaten Alpa’cığım...

Bu arada o ikinci hamlede Kaido’nun kellesinin gideceği net. Son bölümde adam o sahneyi hatırlıyor. Eee olan şeylerde belli adamları araya girmişti acil olarak. O yüzden o belirsizlik kalktı artık. Kaido da oluşturduğu travma var ama sonuçta şöyle olaylara bakınca, İçinde ki travma daha adamı hatırlaması ile böyle yapıyorsa, Oden geri gelse daha farklı şeyler olur dedirtiyor insana...
Adamları araya girmiyor ki araya giren kadını öldürüyor. Ayrıca yarıldığı sahneyi hatırlıyor doğrudan ikinci hasarı yiyecegi sahneyi düşünmüyor. Biraz tahrif etmişsin anlamı, sahneleri.

Adamları araya girmiyor ki araya giren kadını öldürüyor. Ayrıca yarıldığı sahneyi hatırlıyor doğrudan ikinci hasarı yiyecegi sahneyi düşünmüyor. Biraz tahrif etmişsin anlamı, sahneleri.
Araya birileri giriyor işte sonuçta. O kadını öldürme işi de fasa fiso...

İlk korktuğu anda hatırladığı sahne bu işte; “Bir daha Wano’ye gelme” diye bağırdığı ikinci hamlesi Odenin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık