Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben direkt olarak nerede övdü manasında mı yazdım? Yoksa övmüş olsa bile diğerlerini gömüyor mu anlamına geliyor manasında yazmışım? xd

Sen öyle yazıyorsun diye bir şey de yazmadım. Onu o tarz yazanlara karşı yazdım. :/ Kin'emon bir şekilde 20 sene önce bu ekibin lideri olmuş. Hani zekasıyla da öne çıkan birisi değil, ama kabul ettirmiş kendisini.

Hatta eskiden yakın güçte oldukları burada az çok belli oluyor.

Oden ne alaka ya? Ashura ile dövüştü Inu. :/
Başta Oden yazınca kim olduğunu anlayamadım şimdi. Karıştırmışım o zaman. ?

Ben direkt olarak nerede övdü manasında mı yazdım? Yoksa övmüş olsa bile diğerlerini gömüyor mu anlamına geliyor manasında yazmışım? xd

Sen öyle yazıyorsun diye bir şey de yazmadım. Onu o tarz yazanlara karşı yazdım. :/ Kin'emon bir şekilde 20 sene önce bu ekibin lideri olmuş. Hani zekasıyla da öne çıkan birisi değil, ama kabul ettirmiş kendisini.

Hatta eskiden yakın güçte oldukları burada az çok belli oluyor.

Oden ne alaka ya? Ashura ile dövüştü Inu. :/
Diğerlerini gömmesine gerek yok ama reis.Ashura'yı övdüğü gibi de övmedi.Yakın seviyededirler ama buna okeyim.Ashura-Kawamatsu-Denjiro'yu özel olarak vurguladı ama Kin.20 yıl geleceğe gitmeseydi yine Kin ona denk olur muydu belli değil yani.

Openingler bazen kopya verebiliyor seriye dair yeni openinge bakarsak luffy'nin yeni power up'u yarmalı haki değil de daha çok içten yanmalı haki gibi biraz mevcut gücü toplayıp tek yumruğa falan indirgiyor galiba Oda çıkıp şimdi bizim Luffy'nin kasları sinirleri lastik gibidir lastik diyip daha da besler bu haki tekniğini ve Luffy artık dedesi Yumruk Garp ile One Punch Man arası bir tatta takılır peşine de her power up'a yaptığı gibi bir ama ekler g2 şöyle ama... G3 şöyle ama... Haki ama... g4 ama.... zamanları olduğu gibi sonra yine o ama kısımlarını zamanla kaldırır ya da azaltır. Hadi bakalım içten yanmalı one punch Luffy indir bakalım Kaidou'yu yine her zamanki balınla

Diğerlerini gömmesine gerek yok ama reis.Ashura'yı övdüğü gibi de övmedi.Yakın seviyededirler ama buna okeyim.Ashura-Kawamatsu-Denjiro'yu özel olarak vurguladı ama Kin.20 yıl geleceğe gitmeseydi yine Kin ona denk olur muydu belli değil yani.
Onu bilemeyiz tabi. Bir Yonko'nun 3. adamına yakın güçte adam bunlar şu an. (Ashura,Denjiro falan)

O zamanki MR.0 ile şimdiki Killer bir mi? Saldırıları arasında fark olacak tabii ki. Ayrıca Kuma olayından örnek vermeyin hiç, Kuma'nın bizimkileri öldürmek gibi bir niyeti yok. Biraz oynuyor sadece.
@Jacques @William cutting
Ursus shock böyle bir saldırıydı. Bir zahmet orak darbesinden güçlü olsun. Bu seride plot armor olduğu kadar reverse plot armor dediğimiz nane de var. Ace'ı bile yeniden gösterdiğinde (fb falan) daha sağlam gösterecektir.

Onu bilemeyiz tabi. Bir Yonko'nun 3. adamına yakın güçte adam bunlar şu an. (Ashura,Denjiro falan)

Ursus shock böyle bir saldırıydı. Bir zahmet orak darbesinden güçlü olsun. Bu seride plot armor olduğu kadar reverse plot armor dediğimiz nane de var. Ace'ı bile yeniden gösterdiğinde (fb falan) daha sağlam gösterecektir.

Orası kesin.Ashura Jack'e böcek diyordu xd.Jack'in ne göstereceğine bağlı belki bu ikisi ondan bile daha güçlü olabilir.Sulong İnu ve Neko kesin indirir gibi geliyor hatta Jack'i bana.

Saldırının aynı olması saldırının şiddetini ayarlayamayacağı anlamına mı geliyor? Daha küçük çaplısını da yapabilir daha büyük çaplısını da.

O zaman Apo'nun saldırısı yonko gücünde falan diyelim Anlık olarak Luffy'i bayılttı.

Böcek demesi pek bir şey ifade etmiyor ya. Jinbei de Yonko küçümsüyor. xd
Apo'nun saldırısının Luffy'i bir anlığına saf dışı bırakacak güçte olmasının ne gibi bir bağlantısı var şu anki tartışmamızla? O iki üç saniyelik bir şeydi ise Kaido'nunki dakikalar sürdü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık