Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çöpemon dediğim adam, Ashura'nun üstü, ona liderlik yapıyor. Xd

Bu arada Ashura teke tek dövüşmüyor, diğerlerinden çok daha güçlü değil. Hele Oden'e yakın hiç değil.
Oden dediğin adam Ashura'yı övüyor ama sen bilirsin :D Denjiro kekosundan güçlüdür Ashura reis.Ki daha güçlü olmasına gerek yok Denjiro klasik bir çar Ashura'nın aksine.

Üye silindi 1004

İş çakmalıksa serinin yarısı Kenshin çakması zaten :a:
Yok Denjiro öyle böyle çakma değil.

Kaneki düz kibar aklı başında bir çocuk. Delirince efemine hatta kadın gibi, dengesiz, garip garip sesler çıkartan donuk ve ruhsuz birisine dönüşüyor. Saçlarının rengi değişiyor zaten. Hatta suratı da değişiyor.

Denjiro da kibar, aklı başında bir çocuk.

Burada çakma olan saç rengi ya da yüzünün delirdiği için değişmesi de değil. Her deliren mi eşcinsel gibi hareketler yapmaya başlıyor??

Yani Tokyo Ghoul izleyip gaza gelmiş.
“Ben de kendi serim içinde yapacağım bunu. Offf kime yapsam acaba... Zoro’ya mı yapsam??? Yok ona yakışmaz... 9 Kın’dan birine yapayım en iyisi zaten hepsine karakter yaratmaktan keyfim kaçtı” demiş Oda.

Baya övmüş. en güçlü demek için yeterli. xd

Yahu Oden kaç kişi artı Ashura ile dövüşmüş. Diğerleirnden ayrı tutacak bir şey göstermedi Oda. Hatta tek bacağı olmayan Inu ile kafa kafaya gitti. xd
Denjiro için canavar dediği yeri bulursan konuşalım.Tek bacağı olmayan İnu ile kafa kafaya gitti de ölümüne dövüştü sanki.Luffy de Zou'daki minkle denk galiba xd.Ayrıca ne zamandır fodderlar nimetten sayılıyor.Adam demek Ashura'nın gücü buymuş diyor daha ne demesi lazım :D

Boş zamanlarında demediğini göster sen de bana o zaman.

Ashura en son Denjiro için dikkat edin diyordu. Gayet yakın seviyede bu karakterler. Ashura daha güçlü demek, Oden'le kafa kafaya gitti demek fantezi oluyor.
Oden nerde Ashura'yı övdü diyerek fitili yakan sendin ama sen bilirsin kankam :( Oden asla kafa kafaya gitti de demedim bu arada :D İkisi yakındır ama katılıyorum.Belki Denjiro daha güçlüdür o da olabilir.Bu ikisi bariz bir şekilde diğerlerinden daha güçlü gözüküyor ama.Sulong Neko-İnu'yu saymadım tabii.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık