Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu kadar saçma şeyler derken hocam :d Marco'nun WB'ye ya da diğerlerine saldırmaya çalışan birine çay,kahve mi söylediğini sanıyorsun anlamıyorum ? Adam ailesi için yaşayan birisi.Ailesine tehdit olan birisini ortadan kaldırması gayet normal bir olay.Luffy dediğin adam ailesine tehdit olacak ne yaptı onu da anlamadım.Tek verdiği zarar Cracker'ı dövmesidir herifin.Yahu adam daha dövüşün başında Luffy kardeşlerine saldırmaya çalışınca 1v1 dövüşüyoruz sanmıştım diyor.Adam da bu karakter başından beri var sonradan eklenmiş bir şey değil.Dediğim gibi okumuyorsun hacım okumuyorsun.
Luffy ailesine tehdit olarak ne mi yaptı :oleyo2: Bunu dedikten sonra okumuyorsun yazmışsın bir de bu kaçıncı çelişkili yorum ya insaf artık xD Serinin 2 yıldan sonraki giriş arcında başlıyor aileye tehdit olmaya ve Bigmom ailesine o öldürdüğü adamın 100 katı daha büyük zarar veriyor.

Luffy ailesine tehdit olarak ne mi yaptı :oleyo2: Bunu dedikten sonra okumuyorsun yazmışsın bir de bu kaçıncı çelişkili yorum ya insaf artık xD Serinin 2 yıldan sonraki giriş arcında başlıyor aileye tehdit olmaya ve Bigmom ailesine o öldürdüğü adamın 100 katı daha büyük zarar veriyor.

Luffy'nin neden tüm keke geldiğini hatırladın mı reis.Sanji'yi almak için ne düğünde kimseyi tokatladılar ne de sonrasında.Cracker ile 1v1 dövüşüp sonrasında yardımla vs yenmiş Luffy var.Sen bu adamla Jigra denen milleti öldürmeye çalışan birisini denk mi tutuyorsun şimdi :D Ben üvanı zedeleme,bölgeye zarar verme bakımından bakmıyorum fiziksel zarar olarak bakıyorum.Luffy kimi öldürmeye çalıştı ? Yahu rehin aldığı kişiye dokunmamış Luffy xd.Ki Luffy'yi de öldürmeye çalışan bir Kata var dövüşün sonlarına kadar.Alttaki yazdıklarıma cevap verseydin keşke.Adamın ailesini tehdit eden adamı öldürmesinden tutup 1v1 adil dövüşme muhabbetine getiriyorsun.Neden olduğunu mangada olan gerçeğiyle sana anlatıyorum ama orada geri dönmüyorsun :oleyo2::oleyo2: Çelişkiyi bilmem de konuyu değiştirmede üzerine yok her zamanki gibi.

Linlini güçlü yapan şey inanılmaz fiziksel gücü.Top kekte zayıfladığı zaman Jimbei tarafından ayar yiyordu.Saglam halinde ise mutlak formundaki Begeyi parçaliyordu neredeyse.O hali ile Akainu bu karıya zorlanmaz bile.Ha şimdiki haline de zorlanmaz o ayrı mevzu :a:
Linlin'in ayar yemesi zayıflamasından dolayı değil sadece. O işin kılıfı. Asıl sebep bizimkilerin yakalanmamasının gerekliliği.

Madem Jinbe ayar veriyor niye gemiye girince altlarına ediyor bunlar?

Linlin'in en öli hali Chopper'a tek ayması gerek onu bırak Dof'un kkg'den öneki hali dahi Chopper'ı indirir.

Ödül güç kıyaslaması yaparken %90 ödülü yüksek olanın güçlü çıkması durumu varken ödülü düşük olan karakteri savunan arkadaşların istisnai durumları yani %10'luk kısmı örnek gösterip sanki bu çok daha sık görülüyormuş gibi her defasında da ödülü düşük olanın daha güçlü olacağını savunmaları sorunsalı...

Ödül güç kıyaslaması yaparken %90 ödülü yüksek olanın güçlü çıkması durumu varken ödülü düşük olan karakteri savunan arkadaşların istisnai durumları yani %10'luk kısmı örnek gösterip sanki bu çok daha sık görülüyormuş gibi her defasında da ödülü düşük olanın daha güçlü olacağını savunmaları sorunsalı...
Ödül güç daha çok tayfa içi güç kiyaslamalarında etkili oluyor. Diğer türlü bazen sıkıntı oluyor. Kata ve queen gibi.

Ödül güç daha çok tayfa içi güç kiyaslamalarında etkili oluyor. Diğer türlü bazen sıkıntı oluyor. Kata ve queen gibi.
Aynı yere geldik :) İstisna olabilir diye her zaman istisnai bir durum olacağını savunmak yanlış diyorum zaten.

Bundan bağımsız olarak Kata>Queen olma ihtimali kuvvetli ama kesin değil. Kata, Queen'i dövmekten yorulup kaybedebilir pek ala :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık