Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çıh. Ben var ya seni deneğim yapmadan ölmem. Sen var ya mapusta kahkahalar atabilecek kadar manyaksın. İlgimi acayip çekiyor. İncelemem lazım. :hhh:

Şu ciddili dediğin şeyin linkini atabilir misin? Onu da incelemem lazım. ?
Tek göz kalırsam Zoro'nun rakibi olurum. Ondan daha karizmatik olurum. Birde bandana taktım mı tam korsan imajı çizerim. ?
:hhh: İntikamını tam alamadın. daha çok beklersin denek işlerini.
Tabii.Türkçeye de çevrilmişti ama onu bulmak uzun sürer.Reddit'te geçmiş bahsi sanırım.

https://www.reddit.com/r/OnePiece/comments/3hrpy1

film filan anlamam ben oda buna izin verdiyse canon dur shiki gercekten o seviyede olsaydı şuan luffy tahtalı köyde olmalıydı.
Üzgünüm de senin ne anladığın önemli değil. Filmler canon değiller, bu kadar basit. Ciddiye alarak tutarlılık beklemen senin sorunun. Arkadaşın Shiki'yi koyduğu yer manga içinde mantıklı.

Örnek olarak, film Gold Dressrosa'dan sonra çekiliyor ve filmde Luffy'in Doflamingo ile olan dövüşüne de bir kaç kez atıf yapılıyor. Buna rağmen, tüm tayfayı Sunny-Go ile birlikte yolculuk yaparken görüyoruz.
Oysa Sanji, Nami, Chopper ve Brook gemiyi alıp çok önce ayrılıyordu adadan. Luffy ve diğerleri ise Doflamingo indikten dört gün sonra Barto klübün gemisiyle çıkıyorlar yola. :bilmem:

Hayır bir de bilsem ki izin felan. :( Serinin yazarı daha animeyi izlemediğini belirtmiş kaldı ki filmi umursayacak. :)

Son düzenleme:
Ben sonuca bakarım shiki luffy'e yenlldimi yenildi öncesinde neler yapmış ilgilenmiyorum. oda'nin tutarsızlıkları bu film de zirveye ulaşmış
Filme göre karakter eleştirmekte komik olmuş. Impel Down'dan tek başına kaçan bir efsane, Sengoku ve Garp ile 2 v 1 atıp Marinefordun yarısını yarmış birisi Cannon olan bu Luffy'ye yenilmesi değil

Üzgünüm de senin ne anladığın önemli değil. Filmler canon değiller, bu kadar basit. Ciddiye alarak tutarlılık beklemen senin sorunun. Arkadaşın Shiki'yi koyduğu yer manga içinde mantıklı.

Örnek olarak, film Gold Dressrosa'dan sonra çekiliyor ve filmde Luffy'in Doflamingo ile olan dövüşüne de bir kaç kez atıf yapılıyor. Buna rağmen, tüm tayfayı Sunny-Go ile birlikte yolculuk yaparken görüyoruz.
Oysa Sanji, Nami, Chopper ve Brook gemiyi alıp çok önce ayrılıyordu adadan. Luffy ve diğerleri ise Doflamingo indikten dört gün sonra Barto klübün gemisiyle çıkıyorlar yola. :bilmem:

Hayır bir de bilsem ki izin felan. :( Serinin yazarı daha animeyi izlemediğini belirtmiş kaldı ki filmi umursayacak. :)
Filme göre karakter eleştirmekte komik olmuş. Impel Down'dan tek başına kaçan bir efsane, Sengoku ve Garp ile 2 v 1 atıp Marinefordun yarısını yarmış birisi Cannon olan bu Luffy'ye yenilmesi değil.
Anime izlemiyor diye film'le ilgilenmediğni sana düşündürüren ne stampede filmi'ni nasıl izlediyse bu filmi de izlemiştir üstelik filmi yapmak icini oda dan onay almarları gerek.
kafalarına göre film yapsalardı her her yıl one piece filmi cıkarırlardı japon'ya da en cok izlenen anime filmlerinden biri.
Verdiğin örnek de sacma luffy sonucta doffu yenecek güce sahipti o film de diğer olmaması gereken karakterlerin film de olması luffy nin doff'dan güclü olduğu gerçeğini değistirmiyor.
lakin shiki yonkou seviyesi diyosuz ve haki bilmeyen luffy bu adamı yeniyor gercekten bu kadar güclü olan bir karakterin haki bile bilmeyen luffy'e yenilmesine oda ses cıkarmadıysa kusurua bakmayın kimse beni bu adamın o seviyede olduğna inandıramaz.

Anime izlemiyor diye film'le ilgilenmediğni sana düşündürüren ne stampede filmi'ni nasıl izlediyse bu filmi de izlemiştir üstelik filmi yapmak icini oda dan onay almarları gerek.
kafalarına göre film yapsalardı her her yıl one piece filmi cıkarırlardı japon'ya da en cok izlenen anime filmlerinden biri.
Verdiğin örnek de sacma luffy sonucta doffu yenecek güce sahipti o film de diğer olmaması gereken karakterlerin film de olması luffy nin doff'dan güclü olduğu gerçeğini değistirmiyor.
lakin shiki yonkou seviyesi diyosuz ve haki bilmeyen luffy bu adamı yeniyor gercekten bu kadar güclü olan bir karakterin haki bile bilmeyen luffy'e yenilmesine oda ses cıkarmadıysa kusurua bakmayın kimse beni bu adamın o seviyede olduğna inandıramaz.
Kusura bakma ama ne işine geliyorsa onu referans olarak alıyorsun Haki bilmeyen Luffy'den güçsüz adam denizcilerin zirveleriyle 2 v 1 atmasına rağmen Marinefordun yarısını yokedebiliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık