Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hadi bakalım ama sanmam 100 yıl geçerse belki. :D Göz muhabbeti ciddi bu arada.Yıllar önceden tutturan biri varmış.Sahtekarlık değilse Chopper falan ölüyor Law da gözünden oluyor.
Haha. Hadi hadi uzun zamandır forumda yokum. Özledin dimi. Yoksa beni ameliyat etmek isteyen deli doktor yok diye sefa mı çektin? Eğer öyleyse hazır ol yarından itibaren cefa çekersin. Kötü günler başlıyor. :p

Bu bi yana dursun. Chopper'ın ölümünü duydum da Law'ın gözü nerden çıktı. ?
Ölüm cerrahıyım la ben göz takarım kendime onda ne var. :hhh:

Şimdi çokta konu dışına çıkmamak için şunu da ekleyeyim. Kaido, Yamato için general hayalleri kurarken güvendiği dağlara karlar yağacak. Bu adam bu ihaneti affetmez. Bu adamda canavarlığın hakkını bize gösterecekse ihanetin karşılığını ölümle verir. Orochi bile tek hamle de puf oldu uf oldu. :hhh:

Haha. Hadi hadi uzun zamandır forumda yokum. Özledin dimi. Yoksa beni ameliyat etmek isteyen deli doktor yok diye sefa mı çektin? Eğer öyleyse hazır ol yarından itibaren cefa çekersin. Kötü günler başlıyor. :p

Şimdi çokta konu dışına çıkmamak için şunu da ekleyeyim. Kaido, Yamato için general hayalleri kurarken güvendiği dağlara karlar yağacak. Bu adam bu ihaneti affetmez. Bu adamda canavarlığın hakkını bize gösterecekse ihanetin karşılığını ölümle verir. Orochi bile tek hamle de puf oldu uf oldu. :hhh:
Düzenleme hata verirse alıntı yaparız napak. :D

Yamato'nun konusundayız sanıp bana genel tartışmada olduğumuz şoku. :hhh: Yoksa son yorumu yapmayacaktım yani. o_O

Aynen özlettin sen yokken Rosi 017 ile idare ediyorduk.Law ölecek demeyi özledim evet ama ameliyatı hayır. :D Kendi ameliyatımızı kendimiz yapıyoruz çok şükür kurtaramayacağım organ yok.

Göz işi kola benzemez.Kolda bile cüce yardım etmişti.Gerçi seninki zalim lakaplı söker birinin gözünü kendine takabilir bu olur bak.

Aynen özlettin sen yokken Rosi 017 ile idare ediyorduk.Law ölecek demeyi özledim evet ama ameliyatı hayır. :D Kendi ameliyatımızı kendimiz yapıyoruz çok şükür kurtaramayacağım organ yok.

Göz işi kola benzemez.Kolda bile cüce yardım etmişti.Gerçi seninki zalim lakaplı söker birinin gözünü kendine takabilir bu olur bak.
Çıh. Ben var ya seni deneğim yapmadan ölmem. Sen var ya mapusta kahkahalar atabilecek kadar manyaksın. İlgimi acayip çekiyor. İncelemem lazım. :hhh:

Şu ciddili dediğin şeyin linkini atabilir misin? Onu da incelemem lazım. ?
Tek göz kalırsam Zoro'nun rakibi olurum. Ondan daha karizmatik olurum. Birde bandana taktım mı tam korsan imajı çizerim. ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık