Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akainu tanklayan Marco, BM'yi tanklayamayacak öyle mi? BB'ye kaybetti diyip sallamayın bari, neden kaybettiğini biliyorsunuz. Marco'nun savunma gücü serinin en iyilerinden.
Marco Linlin'i tanklayamaz değil mesele.Linlin'in Marco'yu geçicek saldırı gücü yok kısmına katılmıyorum ben.Sağ kol dediğimiz adamlar bir zahmet yonkoya karşı dilenebilsin yav.

T
Küçük bir tier list herkesi koymadım Wanodan ve Devrimci Komutanlarından kimseyi eklemedim. 3. Komutan seviyesinin altındaki adamları eklemedim. Evet, Nasıl olmuş ?
Tier List güzel olmuş.Ama diğer serilerdeki gibi One Piece'de tier list yapmak zor çünkü mangaka dövüş sahnesi çizmiyor.Örnek verecek olursak Aokiji ve Akainu'yu aynı basamağa koymuşsun.Bunun en büyük sebebi aralarındaki dövüşün oldu bittiye getirilmesinden kaynaklanıyor.Tıpkı Big Mom vs Kaido gibi.

T

Tier List güzel olmuş.Ama diğer serilerdeki gibi One Piece'de tier list yapmak zor çünkü mangaka dövüş sahnesi çizmiyor.Örnek verecek olursak Aokiji ve Akainu'yu aynı basamağa koymuşsun.Bunun en büyük sebebi aralarındaki dövüşün oldu bittiye getirilmesinden kaynaklanıyor.Tıpkı Big Mom vs Kaido gibi.
Teşekkür Ederim. Katılıyorum yeterli dövüş sahnesi yok. Biraz yorumlaman ve tahmini koyman gerekiyor bazı isimleri.

Marco Linlin'i tanklayamaz değil mesele.Linlin'in Marco'yu geçicek saldırı gücü yok kısmına katılmıyorum ben.Sağ kol dediğimiz adamlar bir zahmet yonkoya karşı dilenebilsin yav.
Meyve yeteneği sayesinde diğer her sağ koldan daha uzun süre savaşabileceğini düşünüyorum. Daha uzun savaştı diye daha çok hasar verecektir demiyorum tabi. Ancak adamın meyvesi inanılmaz. Magmaya dayanabilen Marco'yu bir anda devre dışı bırakacak saldırı Linlin'de olmayabilir.

Geçecek saldırı tek seferde olmak zorunda değil bence. Saldırı hacminin artmasıyla da sağlanabilir. Yani iyileşme yeteneğinin üstünde bir saldırı gücünden ziyade, toplam saldırı hacmi olarak iyileşme yeteneğinin ötesine geçilebilir. Aradaki nüans önemli. BM ikinci şekilde geçer Marco'yu.

Meyve yeteneği sayesinde diğer her sağ koldan daha uzun süre savaşabileceğini düşünüyorum. Daha uzun savaştı diye daha çok hasar verecektir demiyorum tabi. Ancak adamın meyvesi inanılmaz. Magmaya dayanabilen Marco'yu bir anda devre dışı bırakacak saldırı Linlin'de olmayabilir.

Geçecek saldırı tek seferde olmak zorunda değil bence. Saldırı hacminin artmasıyla da sağlanabilir. Yani iyileşme yeteneğinin üstünde bir saldırı gücünden ziyade, toplam saldırı hacmi olarak iyileşme yeteneğinin ötesine geçilebilir. Aradaki nüans önemli. BM ikinci şekilde geçer Marco'yu.
Tek seferde zaten yapamaz Linlin Marco'ya bence de.Katakuri de sahip olduğu k.hakiyle diğer sağ kollardan fazla dayanabilir yalnız.Geleceği gören Snakeman formu zar zor dokunuyor herife.Ne Linlin'de ne de Kaido'da buna benzer bir hız yok ve k.haki yok gibi görünüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık