Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Birbirinden güçlü/güçsüz birçok karakter aynı kategoride yer almış. Özellikle S+ kısmı çok karışık. Garp'ın orda işi yok misal. Magellan, amiral adayları, Mihawk, Bb olması gereken yerlerde değiller bence. Tabi herkesin listesi farklı olur.
Garp'ın orada işi ne diyorsun Garp hakkında anlatılan Rocks olayı ve Roger'ın seninle birçok kez neredeyse birbirimizi öldürüyorduk. Lafı üzerine hala Garp'ı ne seviyede görüyorsunuz merak ediyorum. Mihawk'ı Amirallerin yanına koymak çok saçma değil bence ha daha güçlü olabilir mi ? Neden olmasın. Teach'in ödülü de dahaca İmparator olmadığına bir kanıt benim için. Magellan olayına gelecek olursak baya Underrated bir karakter kendisi.. yani düşünsene Impel Down'ın müdürüsün ne adamlar kaçıyor senden ki orada Teach ve tayfasını yarıp geçmiş biri sağ kol etmiyorsa alsınlar onu o hapishaneden.. 2y önce tanıtıldığı için kendisi güçsüz görülüyor umarım bir daha görürüz savaşırken bu karakteri..

Küçük bir tier list herkesi koymadım Wanodan ve Devrimci Komutanlarından kimseyi eklemedim. 3. Komutan seviyesinin altındaki adamları eklemedim. Evet, Nasıl olmuş ?
Katılmadıklarım tabii ki var ama beğendim. Farklı düşündüğüm kısımlar beni rahatsız etmedi yani. Gerçekten objektif olmaya çalıştığını hissettim çünkü. Eline sağlık.

Garp'ın orada işi ne diyorsun Garp hakkında anlatılan Rocks olayı ve Roger'ın seninle birçok kez neredeyse birbirimizi öldürüyorduk. Lafı üzerine hala Garp'ı ne seviyede görüyorsunuz merak ediyorum. Mihawk'ı Amirallerin yanına koymak çok saçma değil bence ha daha güçlü olabilir mi ? Neden olmasın. Teach'in ödülü de dahaca İmparator olmadığına bir kanıt benim için. Magellan olayına gelecek olursak baya Underrated bir karakter kendisi.. yani düşünsene Impel Down'ın müdürüsün ne adamlar kaçıyor senden ki orada Teach ve tayfasını yarıp geçmiş biri sağ kol etmiyorsa alsınlar onu o hapishaneden.. 2y önce tanıtıldığı için kendisi güçsüz görülüyor umarım bir daha görürüz savaşırken bu karakteri..
Garp'a sükse yaptıracak şeyler hep bir belirsizlik üzerine kurulu ve Garp'ı zirve güç yapan kişilerin %99.9'u bu belirsizlikler üzerinden gidiyor. Ya tamam zirve güçlerden biri de en tepede değil işte. Orayı Oda aynı devirde yaşayan 2 kişiye bırakmış. Onlar da belli.

Garp meselesine Rocks olayı diyorsun. O zaman bu adamların ne kadar güçlü olduğu belli değil. Roger olayı diyorsun Garp'ın "birbirimizi ölümün kıyısına getirdik" cümlesi ne zamana dayanıyor belli değil.

Belli olan şeylerden bahsedeceksek Garp'ın peşimde koşmasına rağmen yakalayamadığı bir Roger ve kendisi hayattayken Dünyanın en güçlü adamı olan Newgate gerçeği var. Bu gerçekler ışığında Garp'ın zirvesi bir yonkou kadar güçlüdür, evet. Ama bu adam Roger ve Newgate'in gerisindedir o da netttt.

Mihawk konusunu açmıyım her yer Mihawk olur şimdi. Ama en azından amiral seviyesinde görmen sevindirici :)

BB'nin ödülünün az olması biraz da yonkou olarak mazisinin uzun olmamasından kaynaklı. Yoksa g*tü bezli Luffy'nin yonkou olarak anıldığı yerde Bb ağa baba yonkoudur. Eğer 3. meyve yeme teorisi gerçekleşmezse gücü büyük ölçüde olgunluğa ve zirvesine ulaşmıştır.

Magellan boş adam değil, evet ancak o listedeki Marco, Shiryu, Beckmann gibi adamlarla aynı seviyede olabilmesi mümkün değil. Iki yıl aradan sonra belki sağ kol seviyesine yaklaşmıştır. Fakat sağ kolların da hepsi aynı seviyede olmadığından bu yine çok fazla bir şey ifade etmez. Yani Magellan'ı sağ kol kaynayan bir listeye yazıyorsan en azından sağ kolların yarısını bir üst levele yazman uygun olurdu. Yani bu herifin iki sene sonraki Luffy ile aynı seviyede olması hiç mümkün mü ? :/

Küçük bir tier list herkesi koymadım Wanodan ve Devrimci Komutanlarından kimseyi eklemedim. 3. Komutan seviyesinin altındaki adamları eklemedim. Evet, Nasıl olmuş ?
Shiryu'ya karşı en avantajlı olan isim sağ kollar arasında Katakuri'yken nasıl gerisinde oluyor yahu ? Hele Magellan>Kata,King,Shiryu'ya hiç katılmıyorum.Kötü liste değil ama eline sağlık tabii.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 34)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık