Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk ve Zoro dünyayı dolaşabilecek kadar bir kesik dalgası(Zoro'nın Pica'ya veya Mihawk'ın Beyazbıyık'a yaptığı) atsa bu dalga dünyayı mı dolaşır yoksa atılan bölgenin düzleminden uzaya mı çıkar? Sizce?

Şaka maka bu Ejderler harbiden canının istediğinin üstüne çıkabiliyor mu ya?Bence amiral ve benzeri yetkilere sahip kişiler için sınırlama vardır.Akainu gibi adamların üstüne çıksalar seride bir mantık kalmaz bu gidişle.
Akainu gibi adamların üstüne çıkmaları büyük zevk sebebi bile olur yahu. Akainu dediğimiz adam, Kutsal ejderlerin istedikleri şeyi istedikleri kişiye istedikleri gibi yapabilmeleri için halk üzerinde ismi ile baskı oluşturan amirallerin en ateşlisi. Bak şu sözü tekrar ediyorum; "istedikleri kişiye"

mifak, oden ile karşılaşsa çiziksiz bedeninde güller açardı, sonra erteleyek mi demeye yeltenmezdi bile, kaçıp kendine izole bi ada bulur, yer altında yeni bi şato yapıp orda yaşamını sürdürürdü.
Mihawk şu "kk olmak beni geçmekten bile daha zor deyip" Vista ve Jozu'yu geçemeyen hükümetin evcil hayvanı değil miydi ?
He o.
Uzaya çıkar. Yerçekiminin slashlar üzerine büyük bir etki oluşturduğunu sanmıyorum.
yer çekimi mi o ne ki, su balonlarını bile çekemeyen kuvvet sılaşı nasıl durdursun ki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 25)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık