Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
15 yıl geçmiş üstünden nasıl hala hatırlayabiliyorsun ?
Beraat kararı veriliyor ya mahkemede.
Korsan olduğu bile meçhul olan Koby için yapılan muameleye bakarsan, demek istediğim net olarak anlaşılır. Korsanlık affı olan bir suç değil. Impel Down'dan bile bugüne kadar salınan tek bir mahkum var, o da Arlong. Kalanlar ömür boyu hapis ya da idam ediliyor zaten. Bir şekilde beraat etti diyelim, adamın Denizci olması saçma. Eski bir hükümlünün polis olması gibi bir şey bu.

Hafızam iyidir. Ayrıca Jango bölümlerini çevireli çok olmadı. 2-3 sene falandır.

Mr. Morj'un 981. bölüm videosunu izlemenizi tavsiye ederim. Bizim ekibin neden başarısız olacağı hakkında bir video olmuş. Ben ikna oldum şahsen. Adamın çok kaliteli videoları var bunun dışında da. En başarılı OP youtuberlarından biri bence.

Korsan olduğu bile meçhul olan Koby için yapılan muameleye bakarsan, demek istediğim net olarak anlaşılır. Korsanlık affı olan bir suç değil. Impel Down'dan bile bugüne kadar salınan tek bir mahkum var, o da Arlong. Kalanlar ömür boyu hapis ya da idam ediliyor zaten. Bir şekilde beraat etti diyelim, adamın Denizci olması saçma. Eski bir hükümlünün polis olması gibi bir şey bu.

Hafızam iyidir. Ayrıca Jango bölümlerini çevireli çok olmadı. 2-3 sene falandır.
:hmm::hmm:
Saygılar efendim. :sapkali:

Mr. Morj'un 981. bölüm videosunu izlemenizi tavsiye ederim. Bizim ekibin neden başarısız olacağı hakkında bir video olmuş. Ben ikna oldum şahsen. Adamın çok kaliteli videoları var bunun dışında da. En başarılı OP youtuberlarından biri bence.

Yani fazla katılmıyorum ama Odanın pat diye yonko harcayacağınada katılamıyorum fazla. Ciddi kayıplar olacaktır. Luffy 1 kez daha sağlam bir küskü yiyecektir Kaidou başgandan. Wano kesinlikle çok olumlu bitmeyecek ama. Korsan ittifakı olaylarına O kadar değenildi ki Mom vs Kaidou tarzı bir olay görmemiz mümkün.
Büyük bir ihanet Luffy tarafından birinden de geleceltir diye düşünüyorum.

BM aradan çıkmaz veya Kaido'ya ihanet etmezse, bizimkilere yardım gelmezse falan zaten sonuç hüsran olacak. Ama bu durumda bile mesele orada bitmez ikinci bir savaş olacak deriz çünkü orrrrrtam çocuğu orOÇhi ve Kaido'nun Wano'nun içinden nasıl geçtiklerini öyle bir işledi ki mangaka Stark'lar haricinde herhangi bir serideki ana karakter tayfası bu arctan mağlup ayrılmaz.

Bir galibiyet alsalar bile bunun mümkün olduğunca fazla kayıpla olmasını isterim yoksa tatmin etmeyecek, 9 Kın içinde özellikle çok şans harcadıkları ve ölmeye kesin gözüyle baktıkları ima edildiği için 9'undan en az 4 tanesinin ölmesini bekliyorum. Hasır Şapkalar tayfa olarak bir kayıp vermez ama Marco'nun da ölmesini bekliyorum ben.

Bir galibiyet alsalar bile bunun mümkün olduğunca fazla kayıpla olmasını isterim yoksa tatmin etmeyecek, 9 Kın içinde özellikle çok şans harcadıkları ve ölmeye kesin gözüyle baktıkları ima edildiği için 9'undan en az 4 tanesinin ölmesini bekliyorum. Hasır Şapkalar tayfa olarak bir kayıp vermez ama Marco'nun da ölmesini bekliyorum ben.
Hasırlardan biri ölmeyecekse kimse ölmesin o ne öyle ya :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık