Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Attığın sayfayı okusaydin keşke.

Mr1>mr2 bu arada.Tıpkı Jabra>Kaku kadar kesin bir şey bu.
Yalnız onun sebebi Mr 2nin gücünü tek bir noktada toplayıp saplaması.

Zannımca Daz Bones'un daha güçlü olduğunu daha iyi bir örnekle anlatabilirdin.
Okudum zaten. Ve tek bir yere toplaması daha yıkıcı olduğunu göstermiyor.

Al burada vuruyor, Sanji'nin ne çelik gibi bir bedeni ne de hakisi var fazla hasar almıyor bile. Şimdi buna güçlü tekme gözüyle mi bakacağız. Nami'nin dövüştüğü kadın bile daha fazlasını yapıyordu.

Daz ve Bon arasındaki farkı şöyle göstermek isterim. Buluşmada atıştılar diye güçleri yakın demekle olmuyor. :) Böyle farkı göstermekle oluyor.
Bak kanka sen yine kendinle çelişiyorsun. Sen etki tepki örnekleri verirsen az önce yazdıklarını yani şu mesajından bahsediyorum.

O olsaydı bu olsaydı diye yorum yapamıyoruz işte. Mesela Sanji'nin ödülünün bu kadar artmasının nedeni de soyisminin açığa çıkması. O zaman bir başkası da özel bir soydan gelseydi ödülü daha fazla
olur mu diyelim yani?
geçersiz de kıldırtıyorsun.
Çünkü aynı yıkım gücünde Sanji yese pert olurdu gibi bir çıkarım veriyorsun? bune perhiz bune lahana turşusu?
ve şunda haklısın Sanji'ye Big Mom arc boyunca adam gibi vs verilmemesine rağmen sadece ailesinin kötü ünvanıyla ödülü çıktı. bana göre o arc'da Sanji ödül alsaydı hiç alamazdı belki 30.000.000 daha artar ama hiç bir gelişmesini görmedik. ve ödülü kendi emeğiyle hiç almadı.

Bence ihtimal var adam çünkü mf geldiğinde öleceğini biliyordu, hakisinin tükendiğinden ötürü biliyor olabilir savaşta haki salacakken salamıyordu vs. ihtimal yok değil hani.
Aokiji'nin orada yaptığı şey bambaşka bir şey. Aokiji ve Wb'nin hakileri çarpıştı da Aokiji'ye bir şey olmadı gibi bir durum yok ki. Kaç sene geçti o sahnenin üstünden yav. Kaç kere açıklandı hiç mi denk gelmediniz? :hoo:

Aokiji'nin orada yaptığı şey bambaşka bir şey. Aokiji ve Wb'nin hakileri çarpıştı da Aokiji'ye bir şey olmadı gibi bir durum yok ki. Kaç sene geçti o sahnenin üstünden yav. Kaç kere açıklandı hiç mi denk gelmediniz? :hoo:
açıklanmıştı değil mi iyi hatırlattın. mangaka adamın yüzde doksanını falan kıstı o savaşta ona rağmen kumpaslarla bile indiremedi balon denizciler.

Evet.Gayet ortada bir durum :bilmem:
Bence de gayet ortada ama tam tersi şekilde. Ne garip.
Bence iki türlü de kesin bir durum yok çünkü 20 dourikilik fark meyvesiz hallerinde çıkan bir sonuç.

Jabranın daha güçlü denmesinin nedeni bence hareket halinde tekkai kullanabilen tek kişi olması ve etçil bir zoan türüne sahip olması. Etçil zoanların dövüşe daha yatkın olduğu söylenmişti.

Kaku için artı durum ise sonradan eline kılıç alması ve meyve kullanması. Meyve güç katmıştır ama yeni yediği için mantıken diğerleri kadar iyi kullanamıyordur.

Bu tartışacağım bir konu bile değil ya. İlk defa duydum Jabra'nın güçlü görüldüğünü. Şaşırdım sadece. Neyse.
Jabra o kadar güçlüydü ki Sanji böyle yorum yapıyor Zoro ve Kaku dövüşü için. xd

Bak kanka sen yine kendinle çelişiyorsun. Sen etki tepki örnekleri verirsen az önce yazdıklarını yani şu mesajından bahsediyorum.

geçersiz de kıldırtıyorsun.
Çünkü aynı yıkım gücünde Sanji yese pert olurdu gibi bir çıkarım veriyorsun? bune perhiz bune lahana turşusu?
ve şunda haklısın Sanji'ye Big Mom arc boyunca adam gibi vs verilmemesine rağmen sadece kötü ünvanla ödülü çıktı. bana göre o arc'da Sanji ödül alsaydı hiç alamazdı belki 30.000.000 daha artar ama hiç bir gelişmesini görmedik. ve ödülü kendi emeğiyle hiç almadı.
Sanji yese pert olur demedim ki. :D Yazmışsam göster çeliştiğim kısmı. :D Bide bu ne perhiz ne lahana turşusu yazmışsın.

Daz daha güçlü çıkarımını yapıyorum sadece.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık