Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız Kaido, Luffy'den daha uzun süre KO oluyor. Luffy 10-15 saniye ise Kaido'nun en az 40-45 saniyesi vardır.
Nerede gördün ? Nasıl anladın bir ara Kaido kan kusuyor da diyordun xD

Bak Hasan tekrar anlatıyorum sana Kaido KO olmadı, gidip kime sorarsan sor sana söyleyeceği şey bu. Ama Luffy aldığı darbelerin etkisi ile 10 saniye olsun 1 dakika olsun ne kadar olursa olsun bilincini kaybettiği için yenildi. Kaido'nun olayı ise böyle Dragon Ball Z'de olan az da şuramı kaşı kıvamındaydı haaa sen benim için böyledir diyorsan sana karışmamaya karar verebilirim sonuçta kendi serini yazıp çiziyorsun :oleyo2:

Her zaman yaptıkları şey.Bataklığa saplanınca kavramları bulandırma olayı.Bilinçsizce konu oraya kayıyor tartışırken bilmeyerekten de olsa.K.0 dediğimiz şey nakavt olma gibi birşey yahu.Kaido nakavt mı olmuş ? Luffy tam olarak nakavt olmadı ama sizin anlık K.0 dediğiniz olayı yaşadı işte.
Acı büyük olunca çıkışı zor olur biliyorsun :gamyon:

Adam imparator KO yapıyor, hala ezikleme çabaları. Aloooo...İmparator lan bu imparator.:D Siz daha Zoro ''Biz'' dedi diye coşuyorsunuz ya, Luffy o adamı bayıltıyor işte.:D
Arkadaşlar güzel bir bakış açısı kazandırdı bize, teşekkür ediyoruz. Sayelerinde Luffy'nin tek hamle ile Yonkou KO'ladığını öğrenmiş olduk. İşimize yarar bu. :D

Bu arada Luffy 2 darbe ile KO oldu.:D

Bak Hasan tekrar anlatıyorum sana Kaido KO olmadı, gidip kime sorarsan sor sana söyleyeceği şey bu. Ama Luffy aldığı darbelerin etkisi ile 10 saniye olsun 1 dakika olsun ne kadar olursa olsun bilincini kaybettiği için yenildi. Kaido'nun olayı ise böyle Dragon Ball Z'de olan az da şuramı kaşı kıvamındaydı haaa sen benim için böyledir diyorsan sana karışmamaya karar verebilirim sonuçta kendi serini yazıp çiziyorsun :oleyo2:

Acısı daha taze gitme üstüne. :D

O değil de Kaido bugün ne çektin be.... :oleyo2: neden ölmek istediğini anlıyorum.:hhh:

Arkadaşlar güzel bir bakış açısı kazandırdı bize, teşekkür ediyoruz. Sayelerinde Luffy'nin tek hamle ile Yonkou KO'ladığını öğrenmiş olduk. İşimize yarar bu. :D

Bu arada Luffy 2 darbe ile KO oldu.:D
Valla 2 gündür onun keyfini yaşıyorum.:D Mükemmel bir sonuç oldu. Aydınlatan arkadaşlar sağolsun.

Luffy'ni 2 darbesini söylemezler....:D

Luffy havada iken yumrugu çakıyor, gözler tavana vuruyor ve çatlıyor yere düşüyor. Luffy o sıra Otama buluyor Law ile felan konuşuyor sonra Kaido ortaya çıkıyor. O sürede KO olduğunu anlamış oluyoruz. En az 40-45 saniyesi vardır. :D Ejder formunu taşıyacak kimse yok.:D

Luffy havada iken yumrugu çakıyor, gözler tavana vuruyor ve çatlıyor yere düşüyor. Luffy o sıra Otama buluyir Law ile felan konuşuyor sonra Kaido ortaya çıkıyor. O sürede KO olduğunu anlamış oluyoruz. En az 40-45 saniyesi vardır. :D
Hasan öyle bir sahne yok, Kaido'nun bilinçsiz yattığı yada taşındığı bir sahne yok. Kendi kendine çizilen manganın karelerinin arasını dolduruyorsun. Neyse tamam senin için öyle olsun Kaido KO oldu :a:

Acısı daha taze gitme üstüne. :D

O değil de Kaido bugün ne çektin be.... :oleyo2: neden ölmek istediğini anlıyorum.:hhh:
Hep @Mike yüzünden bunlar, o kadar uğraşıyor ki işin sonu Kaido KO'da bitti :oleyo2:

Hasan öyle bir sahne yok, Kaido'nun bilinçsiz yattığı yada taşındığı bir sahne yok. Kendi kendine çizilen manganın karelerinin arasını dolduruyorsun. Neyse tamam senin için öyle olsun Kaido KO oldu :a:

Hep @Mike yüzünden bunlar, o kadar uğraşıyor ki işin sonu Kaido KO'da bitti :oleyo2:
Niye la gözleri her kaymış yere doğru düsen adamların hepsinin bilinç kaybı geçirdiğini kabul etmiyor muyuz? Yani KO olmuş oluyor.

Öyleyse Luffy de Kaido'yu KO etti. Gözlerin kayması var. Yere doğru düşme var. Kısa süre devre dışı kalma var. Alayı var işte.:D

Niye la gözleri her kaymış yere doğru düsen adamların hepsinin bilinç kaybı geçirdiğini kabul etmiyor muyuz? Yani KO olmuş oluyor.

Öyleyse Luffy de Kaido'yu KO etti. Gözlerin kayması var. Yere doğru düşme var. Kısa süre devre dışı kalma var. Alayı var işte.:D
Sen kimle mesajlaşıyorsun ? Daha iki yorum önce gözleri kaydı diye değil bilinci gitti diye ko oldu dedim. Kaido'nun da yere düştüğü iki sahnesi var her yere düşene KO mu diyeceğiz ? Her yumruk yediğinde gözleri kayan KO mu olacak ? KO olması için bilincini belli bir süre yitirmesi lazım seninki yitiriyor bu kadar basit.

Ha Luffy Kaido'nun aklını aldı bilincini kaybettirdi diyorsan o başka tabi xD

Sen kimle mesajlaşıyorsun ? Daha iki yorum önce gözleri kaydı diye değil bilinci gitti diye ko oldu dedim. Kaido'nun da yere düştüğü iki sahnesi var her yere düşene KO mu diyeceğiz ? Her yumruk yediğinde gözleri kayan KO mu olacak ? KO olması için bilincini belli bir süre yitirmesi lazım seninki yitiriyor bu kadar basit.

Ha Luffy Kaido'nun aklını aldı bilincini kaybettirdi diyorsan o başka tabi xD
İyi de Kaido'nun bilinci gitmediğini nerden biliyon? Adam 30-40 saniye ortalikta gözükmüyor. Öncesinde gözler kaymış, yere de düşmüştü zaten. Niye kıskanıyon Luffy'nin KO'sunu? Zoro da yapar belki ilerde KO çok dert etme.;D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık