Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok savunuyorsun demedim. Şu mutlak adalet zırvalığı o kadar çarpık ki, en azılı fanı hakkında konuşurken insan eğlenmiyor değil.
Kendi çarpık "mutlak adaleti"ne ondan daha bağlı kimse yok muhtelemelen. Bu yüzden emri yerine getirirken büyük bir haz ve gurur bile duyar aslında.
Keyfinin peşinde koşan adamın ne faydası olmuşsa halka.
Mutlak adalet = amiral maaşı :hhh:

Luffy yardım et demese küçük çocuklara yardım etmeyecekti iyilik meleği Roci'nin bir tanesi Law... Gerçi Roci gibi D olan Luffy'e yardım etmişti. :eek: Ustasından iyi öğrenmiş.

Ki yine Akainu'nun emrindeki Smoker ve Tashigi sayesinde Vegapunk yardım etti çocuklara. Denizciler sağolsun analarının yanlarına döndü çocuklar. :a:
Kutsal abisi tarafından köpek gibi öldürüldüğünde hak ettiğini almıştı.Git kendi yaşına uygunerkeklerle takıl.Ya da abin gibi kralın ailesine fetiş yap.Bu gitmiş pedofili takılmış.

Adalet elbet yerini bulur.Kimisine erken (Ace) kimisine geç (Wb) :a:

Seride artık kalite mi denir, yoksa doğallık mı denir bir şeyler eksildiği de gerçek.

Wano konusuna ise katılıyorum. Evet, farklı beklentiler vardı, ancak Udon ve Big Mom'ın hafıza kaybı dışında çok kötü bir arc değil. Şu Udon yerine o sırada başkentte geçen olaylara odaklansaydı keşke. :/

Vs için Op okunuyorsa zaten yanlış bir seçim. Tabi herkesin kendi beklentisidir. :bilmem:
Eksiklik var tabii. Burada yapılan eleştirilerin bir bölümüne katılıyorum. Zaten vakti zamanında şu an dediğimin tersini de savunduğum oldu ama tek eleştiri seriye yönetiliyor. Ne zaman izlediğimiz, bizim kime dönüştüğümüz göz ardı ediliyor.

Bir kişi hariç "Op bana çocukca geliyor o yğzden bıraktım " diyeni görmedim ben. Hep mangaka bozuyor. Eminim Oda'da bize suç buluyor, profilimizin değiştiğinden dert yanıyordur.

Halbuki ikisi bir bütün. Bunlar birleşince ortaya memnuniyetsizlik çıkıyor.

En kısa haliyle şöyle diyeyim, Wano arcını ya da başka bir arcı (Drssroa Zou vs.) benzer olaylar halinde time skip öncesi okusaydık beğenen daha fazla olurdu. Ama Dressrosa bir Ennies Loby değil.

Seriye eleştirecek çok şey var ama bana göre bakış açısı yanlış. Örneğin, Yeni dünya korkutucu olmalıydı neden değil demek kısmen doğru bence.

Çünkü biz bunu benzerini yaşadık. East Blue'da iken herkes Grand Line için korsan mezarlığı diyordu ama bizimkiler gayet iyi ilerlediler. Yeni dünya için beklentiye girmek hataydı çünkü zaten E. oda vakti zamanında bize benzer bir söz vermiş ama yerine getirmemiş. Başıma geleceği bildiğim için ben yeni dünya neden korkutucu değil demedim çünkü Grand Line fos çıktı diye mangakayı çoktan eleştirmiştim.

Yaş kitlesine uygun olmadı doğru.Daha basit olmalıydım :rolleyes:
Op'un yaş kitlesi kaç sence?

Yok savunuyorsun demedim. Şu mutlak adalet zırvalığı o kadar çarpık ki, en azılı fanı hakkında konuşurken insan eğlenmiyor değil.
Kendi çarpık "mutlak adaleti"ne ondan daha bağlı kimse yok muhtelemelen. Bu yüzden emri yerine getirirken büyük bir haz ve gurur bile duyar aslında.

Keyfinin peşinde koşan adamın ne faydası olmuşsa halka.
Wb gibi tecavüzcü,katil,gaspçı adamları ve milletin başına bela olmuş,halkın inim inim inlenmesine yol açmak için korsan çağını başlatmış adamın oğlunu katlettiği için halk mutlu.Bu resimde pembe renkler yok.:rolleyes: Bu resim baştan aşağı kan kırmızısı :a:

Wb gibi tecavüzcü,katil,gaspçı adamları ve milletin başına bela olmuş,halkın inim inim inlenmesine yol açmak için korsan çağını başlatmış adamın oğlunu katlettiği için halk mutlu.Bu resimde pembe renkler yok.:rolleyes: Bu resim baştan aşağı kan kırmızısı :a:
Saydığın onca şeyi ithaf ettiğin adam öldükten sonra korumasındaki adalarda yaşananları görmesek harbiden inanacaz da haklısın be. Pespembe dünyanda hiçbir şeyi pembe görmemen çok normal. Ayırt edilemez sonuçta.
Halk ise kutsal ejderlerin olduğu yerde nefes alırlarsa tepelerine çökecek olan Kızılitin korkusunu duymadıkları zamanlarda, gene kızılitin de içinde bulunduğu hükümetten aldıkları güçle kendilerine eziyet eden shicibukailere duydukları öfkeyle yaşıyorlar.
Kim nereye mutlu?

Saydığın onca şeyi ithaf ettiğin adam öldükten sonra korumasındaki adalarda yaşananları görmesek harbiden inanacaz da haklısın be. Pespembe dünyanda hiçbir şeyi pembe görmemen çok normal. Ayırt edilemez sonuçta.
Halk ise kutsal ejderlerin olduğu yerde nefes alırlarsa tepelerine çökecek olan Kızılitin korkusunu duymadıkları zamanlarda, gene kızılitin de içinde bulunduğu hükümetten aldıkları güçle kendilerine eziyet eden shicibukailere duydukları öfkeyle yaşıyorlar.
Kim nereye mutlu?
Zalimi ezen mafya babası tiplemelesi mi oldu şimdi de ahahhaha adam yakmış yıkmış paralarına el koymuş adaları hükmüne almış.Kutsal ejderin geleceğini öğrenip görmek için limana koşan adamlar ne ise Wb ölünce üzülen adamlar da odur.İnsanoğlu kendini seveni sevmez :rolleyes:
Renkleri ayırt edememen normal.Her şeyi pembe olarak görmek istiyorsun Ama gerçekler kırmızıdır :a:

Zalimi ezen mafya babası tiplemelesi mi oldu şimdi de ahahhaha adam yakmış yıkmış paralarına el koymuş adaları hükmüne almış.Kutsal ejderin geleceğini öğrenip görmek için limana koşan adamlar ne ise Wb ölünce üzülen adamlar da odur.İnsanoğlu kendini seveni sevmez :rolleyes:
Renkleri ayırt edememen normal.Her şeyi pembe olarak görmek istiyorsun Ama gerçekler kırmızıdır :a:
Bilmem. Onu Oda'ya sor. Oda'nın çizdiği şeyi kabul etmemek için bu kadar uğraşmana gerek yok bence.

Ve her şeyi pembe olarak görmek istesem Marijoe itlerini koruyucu tanrı diye tanımlardım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık