Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ace kekosuna 5 saat ayırmaz Kata.Gitsin Smoker durdursun haddi değil.
Ace'ye keko demeye utanmıyor musun ? Bu serinin en orjinal karakteridir ve karizma olarak da yanına yaklaşabilen hala çıkmış değil :artiz:
Yeri gelince kibar, yeri gelince delikanlı, yeri gelince eğlenceli adam kusursuz yav :oleyo2:

Hem Kata'yla da aynı sıkıntıyı çekiyor biri babasından diğeri anasından şikayetçi :hhh:

WB-Denizciler konusuna 9 kının hepsini de amiral karşısına koyduk, yine de beğendiremedik.
Hepsini toplasan 1 amiral etmeyeceği için normaldir.Bende bugün öğrendim. :) Şimdi anlıyorum amiral seviyesini.Neden Doflamingo amiral falan dediklerinde o kadar köpürdüklerini anlamaya başlıyorum haksızlık etmişiz arkadaşlara :oops: amiral 7 lordun hepsine solo girişebilecek bir seviyeymiş çünkü.

Aç istersen bir Akainu hepsine yeter.
Akainu değil Kizaru olacak amiral olarak.Filo amirali değil.
Hatta senaryo basit.Wano'ya yollarlar bu üçü Wano'yu savunur.

Hepsini toplasan 1 amiral etmeyeceği için normaldir.Bende bugün öğrendim. :) Şimdi anlıyorum amiral seviyesini.Neden Doflamingo amiral falan dediklerinde o kadar köpürdüklerini anlamaya başlıyorum haksızlık etmişiz arkadaşlara :oops: amiral 7 lordun hepsine solo girişebilecek bir seviyeymiş çünkü.

Hele bir performanslarını görelim o zaman netleşir.

Amiral alır :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık