Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İsimler Türkçe yazılsa muhabbeti geçmiş ben de bir şeyler diyeyim.
Ben D. İsminin aşiretvari bir isim ya da bir işaret olduğunu düşünüyorum. Konum olarak yerini belirlemek için Law'un adına bakmak yeterli bence. İki soyadı var ve D. O iki soyadın ortasında. Bu D.'nin ilk soyadın sonundaki ek olduğunu gösterir bence. Yani D., Soyaddan sonra geliyor olsaydı. Trafalgar Water D. Law olurdu ismi.
Buradan oyum;
Luffy Monkey D.
Law Trafalgar D. Water'dan yana.

Mojiden ziyade ''Babaya secde ettide öyle kayıp yüzyılı öğrendi bu'' falan yerine ''Baba Oden'i vermeseydi nah bulurdu hazineyi'' desen daha iyi olurdu.Daha şık olurdu.
Bak bu dediğin farazi konuşmak olur yalnız. Belki de bir şekilde Pudding'in babasıgillerden birini bulurdu falan. Biz de farazi konuşmak yok. Olanı söylüyoruz.

Tabi olanı Roger'ı gömecek şekilde söyleme imkanı varsa, onu da kaçırmıyoruz. Sevmem kendisini sonuçta. :D

Biraz da burada güleyim.
Rogercılar şimdi de ödülden dem vurarak adamı öne çıkarmaya çalışıyor. :bilmem:
Baba'ya secde ederek Raftel'e ulaşabilmiş adamdan bahsediyoruz. Böylece hükümetin bütün sırrını öğrenmiş, kayıp yüzyılı ulaşmış, one piece çözmüş, fıkrayı dinlemiş adamdan.
Kendisi güçsüz denizci askerlerini dövüp eğlenirken, "Garp'ı yollayın, Sengoku gelsinn!" derken, "Ben denizlerde ailemle takılam, gariban denizciler de az ötede oynasınlar işte " demiş adamla:cool: arasında olsun bir zahmet biraz bounty farkı.:ehe:
Rogercı diye bir fan kitlesi mi varki 980 sayıda adamı adam akıllı yeni gördük :bilmem:

Aynen İm bunu parayı içkiye yatırıyor diye evden atmıştır Buda göreceksin lan diyip korsan olmuştur
Mesele içki meselesi değil. Dünyanın dengelerini saraydan kontrol etmek dezavantajlı bir durum. Ancak Xebec gibi olağanüstü tehditler için saray harekete geçiyor. Shanks Joyboy'un 6. varisini kontrol etmek için gemisine koyulan bir ajan ama Roger'a fazla bağlandığı için şapkayı devrederek sadakat gösterdi. Franky de aynı şekilde 7. varisi kontrol altında tutmak için kullanılıyor ama garibim bilmiyor İm'in çocuğu olduğunu.

İleride bu teorinin konusunu da açıcam.

Beyler bir sorum var size Korsanfanın Twitter İnstagram gibi sosyal mecralarda takip edebileceğimiz aktif içerik paylasan bir sayfası varmı ?

Katakuri bazen öyle manasız eleştiriliyor ki şaşıyorum.

Katakuri hiçbir yerde "Anamı yenecek misin?" diye bir cümle kurmadı. Onu böyle gömmeye çalışmanın sığca geldiğini belirtmeliyim özür dileyerek.

Katakuri "Anamı yenecek misin?" demedi. "Big Mom'ı yenecek misin?" dedi. İkisi aynı kişi olsa da Katakuri'nin anlatmak istediği şeyle sizin düşündüğünüz arasında o kadar fark var ki. Anamı deseydi ağlamış olurdu. biz zulüm görüyoruz demiş olurdu. Ama Big Mom dedi. Big Mom Linlin'in korsan lakabı. Ve onun bir imparator olduğumu unutmayalım .

Katakuri, Luffy ile dövüştü ve dövüş bitiminde ona büyük saygı duydu. Luffy korsanlar kralı olmak istiyor. Peki nasıl korsanlar kralı olunur? Yonkoları da aşarak. Katakuri bir imparator olan Big Mom'ı aşacak mısın diye soruyor.

Katakuri: Bir gğn Koca Ana'yı yenmek için buraya tekrar glecek misin?
Luffy: Elbette! Ben korsanlar kralı olacak adamım?
Katakuri: Epey uzak bir geleceğe bakıyorsun.

Bu sahneden anlayacağımız tek şey, Katakuri Luffy'yi geleceğin korsanlar kralı ilan etmiştir. Ne zayıflık ne eziklik ne de başka manası vardır. Oden'in Roger ve Wb'ye hayranlığı gibidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık