Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda'nın boş işleri. İşlediği kadın karakter sayısı bile toplasan 10 etmez. O kadar çizmiyor herif. Üzücü.
Aklıma sadece ilk işlendiği zamanlardaki Nami geliyor cidden :( Diğer hepsi realiteden uzak karakterler aptallar yada sadece güzeller. Bonney belki renk katabilir biraz ondan umutluyum.

Çok bile yapmış. Japonlar çok ataerkil bir toplum.
Şükür bizim tayfada 2 kadın üye var. Korsanlar dünyasında yeni soluk.
Aklıma sadece ilk işlendiği zamanlardaki Nami geliyor cidden :( Diğer hepsi realiteden uzak karakterler aptallar yada sadece güzeller. Bonney belki renk katabilir biraz ondan umutluyum.
Unutmuşum Teach'te Catarina var. Bonney'i de işlemiyor ki doğru dürüst. Ben şöyle havalı ve karizmatik sağlam bi kadın korsan istiyorum ya.

Bu Wano'da Adam üstünlüğü Düşmanda Linlin ve Kaido'ya karşı birebirde birşey yapabilecek kimse yok ne kadar düşünsem yabancıların wano savaşı hakkındaki videolarını falan izlesemde Wano Savaşında bizimkilerin kazanabileceği bir senaryo kafamda oluşmuyor. 30.000'e 4.000 merakla bekliyorum önümüzdeki bölümleri

Biraz da burada güleyim.
Rogercılar şimdi de ödülden dem vurarak adamı öne çıkarmaya çalışıyor. :bilmem:
Baba'ya secde ederek Raftel'e ulaşabilmiş adamdan bahsediyoruz. Böylece hükümetin bütün sırrını öğrenmiş, kayıp yüzyılı ulaşmış, one piece çözmüş, fıkrayı dinlemiş adamdan.
Kendisi güçsüz denizci askerlerini dövüp eğlenirken, "Garp'ı yollayın, Sengoku gelsinn!" derken, "Ben denizlerde ailemle takılam, gariban denizciler de az ötede oynasınlar işte " demiş adamla:cool: arasında olsun bir zahmet biraz bounty farkı.:ehe:

Son düzenleme:
Biraz da burada güleyim.
Rogercılar şimdi de ödülden dem vurarak adamı öne çıkarmaya çalışıyor.
Baba'ya secde ederek Raftel'e ulaşabilmiş adamdan bahsediyoruz. Böylece hükümetin bütün sırrını öğrenmiş, kayıp yüzyılı ulaşmış, one piece çözmüş, fıkrayı dinlemiş adamdan.
Kendisi güçsüz denizci askerlerini dövüp eğlenirken, "Garp'ı yollayın, Sengoku gelsinn!" derken, "Ben denizlerde ailemle takılam, gariban denizciler de az ötede oynasınlar işte" demiş adamla arasında olsun bir zahmet biraz bounty farkı.
Bak bu adam haklı.Üslubun sert olmasa on numara diyecektim ama bu kadar agresyona gerek yok :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık