Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Viz çevirisi bu aslında. Emsalsiz denilemez gibi. @RedTeroR

Orada kıyaslama yapmış. WB büyük adam diyip peşine fakat koymuş ve ardından Roger'ın farkını belli etmiş. Attığın ifade zaten o anlama gelebilecek bir ifade.

''have reached an extreme or unexpected level.'' bu şekilde vermiş anlamını. Burada WB ile kıyas yaptığı için o anlamı verebilirsin. Çünkü zaten bu ikisini kıyaslamış Oden.

Roger emsalsiz,kıyaslanamaz, eşsiz demiş Oden. Bunu diyen adam Oden, Dof'a büyülü gözlerle bakan avane tabakası değil.:D

Roger'ın hala KK olmak istediğini gösteren bir panel görmedik. Ayrıca WB'ye değil Oden'e gemisine gelmesi için diz çöküyor. Onu da WB'ye diz çöktü yaptınız.:D

Roger zamanında zaten ayarı vermiş Rock tayfasına. WB oradan payını almıştır. Hesabın hepsini bir kere de kapatmış. Ondan sonra dost olmuşlar, onda da bu kadar dost olmalarını tahmin edemedim. Yanıldığım kısım orası işte.:D
Hala aynı sakızı çiğniyorsun.

Roger açık bir şekilde raftele gidersem gelmiş geçmiş en büyük korsan olurum diyor tartışmasız bir biçimde ve bunun için WB'den oden'i istiyor ama sen hala kalkıp KK olmak istememiş diyorsun ya :oleyo2:

Gelmiş geçmiş en büyük korsan ile KK arasında nasıl bir fark var xD

Şimdi ben desem ki birinin üzerine kurşunları boşaltmak istiyorum sen kalkıp yok birini öldürmek istiyorum demedi mi diyeceksin bu ne güzel kafa böyle ya :hhh:

Şebek olayında ise çok fena patlayacaksın, öyle fena patlayacaksın ki bu sefer bahane bile uyduramayacaksın.

Umarım kabul ediliyordur. Gerçi romantikler eşitlikte Garp'ı da kullanmaya can atıyorlar ama. :(
Garp'ı katsalar daha iyi. O yine belirsiz. Bu konu ayan beyan ortada ama. :/

Oden'in, Roger'i daha büyük görmesi doğal. Çünkü Oden tüm dünyayı gezip görmek, büyük işler yapmak isteyen bir adam. Roger de tam onun kafasında. WB'nin öyle olmadığı ise bariz. Hayır, ortada adamların dövüşü var, Roger'in tayfasında bulunan Buggy'nin lafı var...

Orada kıyaslama yapmış. WB büyük adam diyip peşine fakat koymuş ve ardından Roger'ın farkını belli etmiş. Attığın ifade zaten o anlama gelebilecek bir ifade.

''have reached an extreme or unexpected level.'' bu şekilde vermiş anlamını. Burada WB ile kıyas yaptığı için o anlamı verebilirsin. Çünkü zaten bu ikisini kıyaslamış Oden.
Alışılmışın dışında, beklentilerin ötesinde gibi anlamı yok mu? Ayrıca güç açısından kıyas yapmıyor orada.

Outside of the normal range of measurement; beyond expectations

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 27)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık