Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne demiş? WB sırf aile kurmak için Xebec'e katıldı demek saçmalıktır.. Anlatılana bakarsak Rocks korsanları aile dışında her şeye girebilecek tarzda bir oluşum. Ne ailesi yav.:(
Sen kendi kendine gene kuruluyorsun hikayeye xD

Adam kendisi gibi kimsesiz kalanlar için yapıyor o işi. İlk başta aile istiyor o yüzden tayfalara katılıyor daha sonra aile kuruyor. Deneme yanılma diyorlar buna Hasan. Zaten zamanı geldiğinde göreceksin WB'nin öldürmeyle ölmeyle pek alakalı olmadığını. Alfa Roger'in nasıl ayarı yediyse sen de yer ayarı oturursun xD

Şimdi şebeğe takılıyorsun bakacaz fazla sürmez :ehe:

Bu videoda değişik.Kuzan ve Sabo geliyor wanoya oyunda.Kaido sopayla bir vuruyor Luffy'e gökyüzünde kargalarla tutuyor Sabo:hhh: Birde Luffy Dragon Culverin yapıyor ejderha formuna.

Sen kendi kendine gene kuruluyorsun hikayeye xD

Adam kendisi gibi kimsesiz kalanlar için yapıyor o işi. İlk başta aile istiyor o yüzden tayfalara katılıyor daha sonra aile kuruyor. Deneme yanılma diyorlar buna Hasan. Zaten zamanı geldiğinde göreceksin WB'nin öldürmeyle ölmeyle pek alakalı olmadığını. Alfa Roger'in nasıl ayarı yediyse sen de yer ayarı oturursun xD

Şimdi şebeğe takılıyorsun bakacaz fazla sürmez :ehe:
Fena kıvırıyon Ferit. Roger ilgili söylemediğim şeyi bile burada kullanıyon.:D Hatta Roger'ın şu an olayla alakası bile yok.:(

Ne işi yapıyor ben anlamadım? Xebec tayfasına ailesi olsun diye girmedi diyorum. Bu kadar net bir şeye taklalar attırma.

Fena kıvırıyon Ferit. Roger ilgili söylemediğim şeyi bile burada kullanıyon.:D Hatta Roger'ın şu an olayla alakası bile yok.:(

Ne işi yapıyor ben anlamadım? Xebec tayfasına ailesi olsun diye girmedi diyorum. Bu kadar net bir şeye taklalar attırma.
O tayfa da bir aile gibi.Çocuk Kaido,kız kardeş Linlin baba da Xebec işte.Yağma yapmışlar adam kesmişler önemli değil bunlar.Wb melek olduğu iddiasında değil ki korsan bu adam.İstediğini yapar zenginleşebilir de ben denizciyim diye çıkmamış ki yola.

O tayfa da bir aile gibi.Çocuk Kaido,kız kardeş Linlin baba da Xebec işte.Yağma yapmışlar adam kesmişler önemli değil bunlar.Wb melek olduğu iddiasında değil ki korsan bu adam.İstediğini yapar zenginleşebilir de ben denizciyim diye çıkmamış ki yola.
Aynen birbirilerini öldüren amca çocukları ya da üvey kardeşler felan da var aile içinde.

Aynen birbirilerini öldüren amca çocukları ya da üvey kardeşler felan da var aile içinde.
Ya ne farkeder.Wb öyle algılamış katılmış iyi kötü geçiniyorlarmış.Baba Xebec gidince birarada tutan birşey kalmamış.Muhtemelen de o ölünce Wb artık orayı aile olarak hissetmediğinden ayrılmıştır.Hatta teori konusuna yazayım dursun tutabilir bu.

Bir teori vardı davy back idi sanırım, bence onunla ilgili Wb'nin rocksa katılmas.Böylece hem o arc da daha anlamlı gözüküyor hem de o kadar farklı karakterde kişinin bir araya gelmesi anlam buluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık